Німеччина виступає за заборону імпорту російського LNG до ЄС – DW

Німеччина виступає за заборону на імпорту російського LNG до ЄС та підтримує включення відповідної заборони в 14-й пакет європейських санкцій проти Росії, про це заявив віце-канцлер і міністр економіки Роберт Хабек, передає DW.

«Якщо нам вдалось взагалі обійтись без російського газу, то ми також можемо очікувати цього від інших країн ЄС» – додав Роберт Хабек.

Нагадаємо, раніше у квітні Європейський парламент ухвалив правила, які дозволяють європейським урядам забороняти імпорт російського LNG, не дозволяючи російським компаніям бронювати потужності газової інфраструктури.

Нові правила газового ринку ЄС дозволяють урядам тимчасово забороняти російським і білоруським експортерам газу брати участь у торгах на потужності в інфраструктурі, необхідних для поставки LNG до Європи.

Представник міністерства енергетики Іспанії заявив, що країна підтримує спільну позицію ЄС щодо заборони російського LNG, оскільки якби Іспанія зробила це сама, російські фірми могли б просто відправити свій газ в інші порти ЄС.

Міністр енергетики Бельгії заявив, що уряд аналізує закон та його умови, зокрема, що обмеження імпорту російського газу не може порушувати потоки газу між країнами ЄС. Бельгія реекспортує значну частину російського LNG, який вона отримує, в інші країни.

Джерело: expro

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа