Нова гібридна операція проти України: РФ хоче встигнути до осені

opad

«Підпали лісу, ігнорування УПЦ МП вимог карантину, просування «консультативної ради» з ОРДЛО, блокування «антиколомойського закону» – все це є елементи нової гібридної спецоперації Росії».

Про це заявив директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД імені Олександра Никонорова, член Координаційної ради Руху опору капітуляції Сергій Пархоменко.

«Росії треба добити нас до осені, тому саме зараз РФ включила всі елементи тиску на Україну.

Через коронавірус та падіння цін на нафту держава-агресор до осені може виснажити всі ресурси, необхідні для утримання окупованих територій Донбасу і Криму та продовження агресії. Тому в Кремлі поспішають. Завдання Росії – протягнути вибори в ОРДЛО та змусити Київ подати воду в Крим. Через коронавірус та посушливу погоду питання водозабезпечення півострова цього літа може стати не підйомним для РФ», – наголошує політолог.

«Подивіться, як діє РФ: почалися пожежі – Москва пропонує допомогу. Паралельно (!) почалася епідемія в Києво-Печерській Лаврі: просять допустити гуманітарну місію. Співпадіння? При цьому в самій РФ було заборонено відправляти служби на Великдень, але підконтрольна РПЦ УПЦ МП відправляє служби в Україні…

В умовах наближення кризи ряд проросійських депутатів та людей з групи Ігоря Коломойського, який вже озвучував готовність домовитися з РФ і взяти у них гроші, блокують банківський закон, необхідний для траншу МВФ.

Не буде траншу – буде дефолт, будуть протести, хаос і паніка. Що тоді робити? А тоді РФ запропонує свою допомогу в обмін на воду в Крим і вибори й реінтеграцію ОРДЛО за московським сценарієм. Андрій Єрмак, глава Офісу Президента, всіма силами буде схиляти Володимира Зеленського до цього варіанту», – вважає Сергій Пархоменко.

Експерт також додав, що ще в січні мав інсайдерську інформацію, що в РФ думають над приводом, щоб ввести чи то «гуманітарну», чи то «миротворчу» місію на територію українських ядерних об’єктів, зокрема – ЧАЕС.

Опубліковано Аналітика.