Українці мітингували під урядом Австралії

416250309_762981582537135_2481583759967947248_n-e1704376821550

Українці Австралії провели мирну демонстрацію в Сіднеї, аби закликати уряд країни збільшити допомогу Києву. Кілька десятків небайдужих вийшли на вулиці міста з українськими прапорами та банерами.

Діалог з урядом Австралії ініціював Союз Українських Організацій Австралії (СУОА) на чолі зі Співголовою СУОА та Першим Віцепрезидентом СКУ Стефаном Романівим, а також Співголовою СУОА та членом Ради Директорів СКУ Катериною Арґиру. Організатором мітингу виступив Антон Богданович та українська громада Сіднея.

1

“Україні негайно потрібна додаткова військова допомога. Війна України – це і війна Австралії за цінності, боротьба, аби здолати зло”, – заявив Стефан Романів.

Українська громада також закликала уряд Австралії посилити санкції проти Росії, наростити постачання зброї для ЗСУ та зробити “рішучі дії”.

“Росія здійснює терористичні атаки щодня. Українцям потрібна підтримка, щоб швидше зупинити країну-терористку”, – йдеться на одному з банерів. “Це [збільшення підтримки для України] необхідність, яка уможливить припинення російської агресії та тероризму. Україна переможе. Але для цього їй якнайшвидше потрібні необхідні засоби боротьби”, – підсумували демонстранти.

2

Раніше СУОА у листі звернувся до парламенту Австралії з закликом збільшити підтримку України. Українці Австралії наполегливо закликали Канберру якомога швидше надати Україні додаткову військову підтримку.

СУОА висловлює подяку за військову та дипломатичну підтримку уряду Австралії, яка вже була надана Україні. “Проте спільнота, яку ми представляємо, вважає, що Австралія може і повинна зробити більше. Українці Австралії висловили думку про те, що підтримка Австралією України зменшилася за амбіціями та частотою протягом 12 місяців. СУОА відіграє важливу роль у донесенні поглядів нашої спільноти безпосередньо до вас”, – написав СУОА Річарду Марлзу.

Джерело: СКУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа