“Російська політика і Донбас. Війна, дезінформація – і байдужість Заходу”: панельна дискусія у Мюнхені

Російська політика і Донбас

Її спікерами стали:
Катерина Матей – представниця Українського центру безпеки та співпраці у Німеччині;
Тіль Майєр – журналіст та фотограф, який документує війну на Сході з 2017 року.
Модератор – Костянтин Грот – кандидат історичних наук, програмний офіцер Фонду Фрідріха Науманна за свободу та Фонду Томаса Делера.

Під час дискусії спікери обговорили, чому російсько-українська війна у 2014 році отримала назву «забута війна» серед громадян європейських країн та наскільки успішними були російські кампанії з дезінформації на прикладі Німеччини.

Захід відбувся у співпраці з партнерами УЦБС у Німеччині – фондами Friedrich-Naumann-Stiftung für die Freiheit (Фонд Фрідріха Науманна за Свободу), Thomas Dehler Stiftung (Фонд Томаса Делера) та Ukrainischer Verein Augsburg e.V. (Спілка українців Аугсбург).

З 2014 року  російська пропаганда, інсценована та штучно створена, масово поширювалася серед європейських країн та вкорінювалася у свідомості місцевих жителів, готуючи ґрунт для так званого прийняття окупації українських земель. Приклади дій рф у Німеччині навели спікери Українського центру безпеки та співпраці.

Російська політика і Донбас2Катерина Матей – представниця Українського центру безпеки та співпраці у Німеччині

“Бездієвість у відповідь на відверті злочини росії може дорого коштувати західним країнам. Задовго до повномасштабного вторгнення росія вже проникла всередину європейських держав та чекає слушного моменту для удару. Гібридна війна, на території Заходу вже триває”, – зазначає представниця УЦБС в Німеччині Катерина Матей.

У той час, коли українці захищаються на фронті, завдання західних лідерів – захистити свої держави від гібридної зброї росії викорінивши агентів та колаборантів. Для цього кожен російський агент на Заході має стати об’єктом громадської уваги, політичного, медійного та громадського тиску.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа