Українські музиканти та митці організовують проєвропейський фестиваль у Краматорську 10-12 червня

лого дике

У рамках всеукраїнського проекту «Книжка на Схід» у Краматорську на пл. Миру відбудеться історико-музичний фестиваль «Дике поле. Шлях до Європи».

Наступними вихідними в Краматорську вперше відбудеться безкоштовний історико-музичний фестиваль, на якому виступатимуть понад п’ятнадцять музичних гуртів, а сам захід створить атмосферу трьох історичних епох: «княжа доба», «козацькі часи» та наші дні українського Сходу.

Для кожного періоду реконструктори встановлять локації та влаштують перфоманси, які презентуватимуть життя українців та європейців у ІХ – ХІІІ ст., козацькі традиції, а військовики та волонтери ініціюватимуть дискусію про сьогодення. На фестивалі працюватиме «Степовий університет» присвячений культурним проблемам та історичним темам за участю місцевих активістів.

У програмі фестивалю вечірні концерти (початок в суботу та неділю о 19.00) за участю: Анжеліка Рудницька, Борис Сєвастьянов, гурти «Врода», «Жадан і собаки», «ТаРута», «Урбаністан», «Село і люди», «Папа Карло», «Гуляй город».

Денна програма фестивалю включатиме ярмарок місцевих майстрів, виступи творчих колективів, майстер-класи ремесел. Програма кожного з трьох дів починатиметься з 14.00.

У неділю 12 червня відбудеться прес-конференція з організаторами та учасниками фестивалю (спікери: письменник Сергій Жадан, народна артистка Анжеліка Рудницька, заслужений артист України Євген «Їжак» Романенко, представники ОДА). Журналістів, фотографів та операторів запрошуємо на 15.00 у АКМЦ вул. Героїв України, 31.

Серед цілей, які покладаються на фест: розвінчання міфів російської та радянської історіографії щодо «ролі» Російської імперії та СРСР в історії Донеччини, популяризація традиційної культурної спадщини, створення позитивного іміджу області.

Ініціатор фестивалю: Управляння культури і туризму Донецької ОДА.

Співорганізатор фестивалю: проект «Книжка на Схід», що реалізується в рамках Української ініціативи з підвищення впевненості USBI за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID.

Програма історичного фестивалю

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа