Заяви Президента про свободу слова в Україні – цинічна брехня

Слова Президента України Віктора Януковича під час відкриття 64-го Всесвітнього газетного конгресу і 19-го Всесвітнього форуму редакторів, які проходять у Києві, про те, що в Україні немає утисків свободи слова і всі громадяни мають однаково вільний доступ до правдивої інформації, є нахабним та цинічним перекрученням фактів.

Заява про те, що уряд створює умови, коли вільна преса може ефективно розвиватися, бути незалежною від будь-якого контролю, спростовують дії чиновників та представників правоохоронних органів щодо вільних засобів масової інформації.

Тиск на опозиційні видання, спроба закрити канал ТВІ, переслідування журналістів, спроба ліквідації незалежних газет та закриття інтернет-сайтів показують справжнє ставлення чинної влади до свободи слова та інших явищ, які є невід’ємною частиною демократичного суспільства.

Напад охорони Президента на головного редактора не підконтрольного владі інтернет-видання «Українська правда» Олену Притулу під час форуму, залякування та перешкоджання мирним акціям руху «Стоп цензурі!», побиття журналістів, які подають відмінну думку від тієї, що поділяє команда Януковича, свідчать про те, що в Україні немає свободи слова, а сама країна стає в один ряд з диктаторськими державами Сходу, Південної Америки, Росією та Білоруссю.

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) заявляє, що в Україні існує стан перманентного тиску, цензури в ЗМІ та приховування об’єктивної інформації від народу з боку правлячої верхівки.

ОУН (б) закликає міжнародну спільноту, засоби масової інформації донести Світові правду про незадовільний стан свободи слова в країні й не вірити брехливим заявам влади про те, що в Україні дотримуються принципів демократії.

Kиїв 4-го вересня 2012

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа