Заява Української Всесвітньої Координаційної Ради з приводу планової здачі Росії української газотранспортної системи

Українська громадськість як в Україні, так і поза її межами безмежно стурбована намірами провладної більшості у Верховній Раді України узаконити подальше розбазарювання національної власності українського народу. Ще не вщухли гнівні голоси щодо здачі національних інтересів Харківськими угодами, як провладні сили планують нову провокацію — узаконення урядового рішення про приватизацію газотранспортної системи і підземних сховищ газу. Цим самим Росія отримає важливий економічний чинник впливу на українську владу, з одного боку, а з іншого — висмоктуватиме з українців свої надприбутки за рахунок підвищення тарифів з кожного газокористувача.

Така ситуація стає можливою тільки тому, що нинішня українська влада піддається лобістським устремлінням олігархів, які не закуповують газ напряму у Газпрому Росії за кошти власного, приватного бізнесу, як це робиться в усьому світі. Україна закуповує газ за рахунок бюджету, тобто, за кошти платників податків, а потім цей газ іде в розпорядження приватних власників, які, отримавши прибутки, виводять їх за межі України і штучно створюють заборгованість перед бюджетом і Нафтогазом України. Саме тому Нафтогаз України перебуває на межі банкрутства, а прості громадяни, по суті, своїми податками оплачують послуги олігархам у придбанні ними вілл, літаків-вертольотів, яхт, маєтків та інших знакових предметів розкошів та престижу.

Ми звертаємося до народних депутатів України з вимогою прийняти відповідні закони, які б змінили ситуацію в газовому секторі України і запобігли приватизації Української газотранспортної системи, яка може використовуватися в інтересах українського народу в разі, коли при владі будуть сили, зацікавлені у зміцненні національного суверенітету України в економічній та енергетичній галузі.

Українська Всесвітня Координаційна Рада, яка має своє членство у більш ніж 40 країнах світу, закликає українські громади пильно стежити за діями влади у цьому напрямку і надсилати свої листи з цього приводу персонально Голові Верховної Ради України Володимирові Литвину та Президентові України Вікторові Януковичу.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа