Відкритий лист українців з федеративних земель Гамбург, Бремен, Нижня Саксонія та Шлезвіґ-Гольштейн (ФРН) у справі прийняття Верховною Радою України антиконституційного законопроекту № 9073 про мови.

Ми, українці з федеративних земель Гамбург, Бремен, Нижня Саксонія та Шлезвіґ-Гольштейн висловлюємо свій протест та своє глибоке обурення з приводу прийняття Верховною Радою України законопроекту № 9073 про мови. Ми вважаємо недопустимим та таким, що суперечить Конституції та законам України не тільки прийняття вищевказанного законопроекту, а і саму процедуру його прийняття. 248 представників провладних сил у Верховній Раді в черговий раз виступили проти національних інтересів України і, по-суті, розпочали процес знищення мови народу, який їх годує.

Цей явний антидержавний крок став черговим проявом антиукраїнської політики діючої влади. «Харківські угоди», «міністр» Табачник, знищення парламентаризму, деукраїнізація освіти, кінопрокату, видавничої справи, позбавлення виборчих прав мільйонів українців за кордоном, рейдерські захоплення острівків української культури, знищення вітчизняного підприємництва, безцеремонне розкрадання національних багатств та цензура в ЗМІ, – це все характеристики «України по-донєцкі». Ця політика давно вийшла за межі законодавчого і конституційного поля України і веде до втрати державності та геноциду українського народу.

В ситуації, що склалася, ми засуджуємо антиукраїнську політику чинного керівництва України, відмежовуємося від будь яких дій української влади і заявляємо, що вона не представляє наших інтересів, як громадян України. Ми робитимемо все від нас залежне, щоб донести до політиків і народу Німеччини правду про ситуацію в Україні та закликатимемо їх не співпрацювати з керівництвом України! Необхідно чітко розрізняти український народ та купку пройдисвітів, котрі узурпували владу в Україні! Ми закликаємо наших рідних, друзів, представників громадських організацій та всіх свідомих українців не бути байдужими!

Ми солідарні з українським народом, з тими патріотами, які шанують Україну, українську мову, виявляють пошану до національних  меншин, але вимагають у своїй державі відстояти  українську мову та закликаємо Президента України негайно втрутитися у цю справу і заявити про свою відмову підписати цей закон.

Ми закликаємо наших дипломатів до спільного й солідарного протесту. Дипломат- це обличчя України за кордоном. Його обов´язок представляти та захищати інтереси своєї держави та свого народу. Переважно це захист від нападів та наклепів ворогів і недругів держави. Нині настав час захищати Україну та український народ від тих,  які видають себе за «своїх», але атакують суть українського буття.

Ми приєднуємося до заяв-протестів представників інших українських діаспор світу та до Заяви українських організацій Європи та США щодо прийняття Верховною Радою «мовного» закону.

Ми єдині в боротьбі за Україну!!!                                                                                                                                                       Слава Україні!

м. Гамбург, 11 липня 2012 р.

Фоторепортаж

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа