Відкритий лист Президенту України вп. Віктору Януковичу

Ліга Вільної України

Відділ в Південній Австралії

66 Orsmond Street, Hindmarsh SA 5007

 

Відкритий лист Президенту України вп. Віктору Януковичу

Справа: Прийняття антиконституційного законопроекту ч.9073

 

Відділ патріотичної організації ЛВУ в Аделаїді, П.А. висловлює глибоке занепокоєння і обурення з приводу “прийняття” Верховною Радою України законопроекту у справі мови.

 

Президент України зобов’язаний захищати добро і розвиток української мови. Пошана до рідної мови конечна до розвитку і доробуту української держави. Якийсь інший противорічний крок означатиме евентуальний поворот до “ Валуєвського Указу” – заборона української мови у висліді причиниться до роздвоєння народу, до заборони її в уряді, школах та церквах. Чому в Росії – місце замешкання мільйонів українців, не має паралельного намагання, щоб українська мова стала там рівноправною?

 

Пригадуємо, що в час президентських виборів Вашим провідним гаслом було об’єднання України в одну унітарну державу ! Тому звертаємося до вш. Президента з проханням не підписувати цей проект ч. 9073, бо ж російська мова і без того акту втішається кращими пільгами в Україні ніж українська !

 

ЛВУ в Південній Австралії вповні підтримує акцію Союзу Українських Організацій в Австралії (СУОА) і готова надавити СУОА відповідну матеріальну підтримку до дальшої акції на захист української мови, і важко повірити ! – таки в Україні.

 

Управa ЛВУ в Південній Австралії

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа