В Сумах громада підтримує опозиціонера

10 серпня відбулися збори громадських організацій Сумщини на підтримку Олега Медуниці, кандидата в народні депутати по одномандатному виборчому округу № 157 (м. Суми).

Громадські лідери, публічні діячі, науковці, які зневірилися у кандидатах, нав’язаних владою, хочуть бачити у Верховній Раді України представників молодої генерації політиків-патріотів, становлення яких як громадських активістів відбувалося вже в роки Незалежності.

Лідери 25 громадських організацій Сумщини, які прийшли на збори, закликали всіх небайдужих об’єднати зусилля для перемоги та підтримати єдиного узгодженого опозиційного кандидата у народні депутати Олега Медуницю.

ЗАЯВА

громадських організацій Сумщини на підтримку Олега Медуниці – опозиційного кандидата в народні депутати України

по одномандатному виборчому округу №157 у м. Суми.

Ми, представники громадських організацій Сумщини, зібралися у відповідальний момент, коли Україна стоїть на порозі виборів, щоби підтримати Олега Медуницю – кандидата у депутати по одномандатному виборчому округу №157.

Олег Медуниця представляє нову, молоду генерацію політиків, зростання яких відбувалося на наших очах: на початку становлення Української держави, в боротьбі проти корупційної влади Щербаня, в численних правозахисних молодіжних і патріотичних акціях.

Влада в Україні робить усе, щоб роздушити паростки громадянського суспільства. Замість відкритого діалогу з людьми – примітивна імітація: збираються «громадські ради», але жодна пропозиція громадськості не враховується, переслідується свобода слова. Розкрадаються бюджетні кошти, взяті з наших податків. Знищуються базові цінності держави: мова, територіальна безпека, віра… Ви вірите, що їх захищатимуть «крепкие хозяйственники», яких регіонали пропихають у парламент? Ще вчора дехто з них був «помаранчевими», а сьогодні – їх «нанизали» на вертикаль.

Ми переконані, що майбутнє – за громадянським суспільством та ідейними послідовними політиками. Знаємо, як громадянське суспільство діє в розвинутих демократіях, де панує Закон, а не «понятія». Бачимо середній вік і стиль життя державних діячів. Вони такі, бо їх такими зробила громада. Вона їх найняла керувати своєю країною і не більше! Вона з них і питає. А Ви спробуйте спитати з таких «наймитів», як Янукович, Азаров або Чмирь!

Настав час відповідальних політиків. Тих перевірених громадських активістів, яким довіряють люди. Ми віримо, що Олег Медуниця, який представлятиме у Верховній Раді демократичну опозицію, основні зусилля спрямує на викорінення продажності й корупції українських політиків, захищатиме базові українські цінності та соціальні гарантії людей. Підтримаймо опозиційного кандидата Олега Медуницю та об’єднаймо зусилля заради перемоги!

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа