#Україна_понад_усе

levus

Спостерігаю за виборчим процесом, який плавно переростає в хаос.

Деякі кандидати в Президенти у своєму божевільному «танці смерті» трощать залишки довіри до державних інституцій.

Йде війна всіх проти всіх. Тут праведних немає.

Зловживання владою поняттям «рука Кремля» знизило довіру щодо інформації про реальну загрозу. Це як в казочці про хлопчика і вовків…

А на наших очах під завісою шоу «вибори» розвалюється держава. І немає уже різниці з чиєї вини. Це просто факт. І всі ті, хто надто увірував в свого кандидата чи просто хейтери стали розносити ці бактерії деморалізації. Ключові кандидати в Президенти явно чи приховано беруть в цьому участь.

Жадоба влади засліпила здоровий глузд.

Силові органи ведуть між собою війну.

Насильство стало нормою, а компромат паливом політики.

Умовні майданівські сили роздроблені на пісок.

Атомізація суспільства. Тотальна недовіра. І фатальне метання по колу псевдоеліти в погоні за рейтингами. Це стосується всіх.

Хочу звернутись до головних гравців – вовки існують. Ворог уже втручається в наші вибори.

Мета Росії на цих виборах – не перемога одного з кандидатів, а демонтаж України через хаос. І головним інструментом для цього буде делегітимізація виборів. Насильство, війна компроматів і взаємні звинувачення у фальсифікаціях лише посилюють руйнівний ефект. Ватні «медіа» люб’язно надали ефіри для цього.

Головним інструментом Кремля зараз є посилення усіх протиріч, загострення усіх конфліктів. На це працює вся машина інформаційно-психологічних спеціальних операцій РФ.

Дестабілізація в Києві призведе до параду «автономних округів» та реваншу. Медведчук уже озвучив цей план.

Ми маємо зупинити цей сценарій. Зупинити руїну.

Для цього щоб це відбулось, необхідно, щоб активна частина громадськості вийшла за рамки нав’язаної нам самовбивчої гри і усвідомила рівень загрози. Вийти за рамки порохоботства і зрадофілії. Незалежно від партій та симпатій до кандидатів. Разом виводити зі стану психозу деяких кандидатів, вождів, силовиків, медіаспільноту. Всюди (окрім відвертої «5 колони») є притомні та патріотичні люди. Треба культивувати розуміння, що держава – важливіша за рейтинги.

А паралельно готуватись до різних сценаріїв. Мобілізуватись, відновлювати майданівські, патріотичні, ветеранські мережі. Зберігати спокій і готуватись до дій. Мета цих дій одна – захистити державу і протидіяти реваншу.

Ми не віддамо країну силам руїни, москви та хаосу. Буде важко, але ми переможемо. #Українавистоїть. Як вистояв Майдан. Як вистояв Східний фронт. І формула такої перемоги проста – Україна понад усе!
#нашвибір_Україна.

Андрій Левус, Голова Проводу “Вільних Людей”

53752161_2439618406050732_5713696836133322752_o

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа