Провід ОУН закликає до традиційної збірки на Фонд ОУН

image001

Заклик до збірки на Фонд ОУН

«Лава до лави – плече до плеча!»

Провід Організації Українських Націоналістів традиційно проголошує акцію збірки на Фонд ОУН.

Ми щиро вдячні нашим жертводавцям за те, що завдяки вашій підтримці впродовж багатьох десятиліть боротьби ОУН могла ефективно виконувати свої завдання, опираючись на власні сили українського народу, унапрямлюючи, мобілізуючи та організовуючи їх. Сьогодні ідеї ОУН стали загальнонаціональними, а гасла ОУН набули універсального масштабу. Жертовна робота і боротьба членів ОУН в минулі часи і тепер дає свої конкретні наочні результати.

Організація Українських Націоналістів з-під стягу Степана Бандери оцінює час, у якому живемо і діємо, як доленосний для майбутнього нашої нації та її державності.

Україна знову в кривавій борні захищає своє право на суверенітет та територіальну цілісність. Українці ведуть боротьбу проти зовнішнього ворога, «п’ятої колони» та корупції, яка роз’їдає, наче іржа, моноліт державності. В цих змаганнях члени та прихильники ОУН перебувають на передових рубежах.

bofon-baks

Перед Організацією Українських Націоналістів далі стоять великі завдання і ми спільно мусимо дати гідну відповідь на виклики буремного часу.

Першочерговими пріоритетами своєї діяльності на найближчий період ОУН визначає:

  • Всебічна робота в напрямку розробки та впровадження стратегічної концепції становлення та закріплення національної державності, сприяння деколонізації України в ідеологічній, історичній, політичній, кадровій сферах.
  • Розбудова української сили. Ідеологічне та структурне опанування якнайширшого загалу українців на рідних землях та за її межами. Консолідація націоналістичних сил.
  • Розгортання широкого антиімперського фронту на засадах АБН для спільного протистояння московській імперській політиці та пропаганді.
  • Робота в галузі національно-патріотичного виховання, підтримка молодіжних ініціатив, волонтерських кампаній та просвітницьких проектів.

ОУН спрямовує основні зусилля на поширення та активізацію роботи в східних та південних регіонах України, як таких, що є найбільш вражені внаслідок тривалої московської окупації та панування антиукраїнських сил і найбільш загрожені з боку московського імперіалізму тепер.

В цій роботі ОУН знаходить союзників в особі патріотичних чинників, шукає підтримки з боку органів державної влади і розраховує на традиційну допомогу членства та прихильників ОУН в усьому світі.

Закликаємо своїми пожертвами та передплатою також підтримати центральний друкований орган ОУН газету «Шлях Перемоги» та інші наші видання і проекти.

В 2017 році відзначаємо кілька знакових для ОУН ювілейних дат. Насамперед це 110-річчя з народження командира УПА генерала Романа Шухевича та 75-річчя створення Української Повстанської Армії. Для належного всенародного відзначення цих дат Проводом ОУН ініційовано Світовий ювілейний комітет на чолі з Головою ОУН Стефаном Романівим.

Нехай ці знакові дати вказують нам непомильний шлях нашого поступу: єдність націоналістичних сил; шлях доконаних фактів у відродженні і захисті державності, увага розбудові національної потуги в східних і південних регіонах країни, спільний антиімперський фронт волелюбних націй.

Закликаємо щедрими пожертвами підтримати Фонд ОУН – фонд боротьби, фонд оборони і розбудови України!

Слава Україні! Героям слава!

Провід ОУН (б)

bofon200

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа