Провід ОУН (б) з нагоди свят: “Зостановімся ! Подумаймо!”

Напередодні Cвята Різдва Христового  та Нового 2012 року. Застановімся ! Подумаймо !

Упевнено перегортаючи сторінки календаря, ми вступаємо у Новий, 2012 рік. Рік, що відходить, був двадцятиліттям відновлення української незалежної держави. Будемо констатувати, що спільними зусиллями ми не зрадили очікувань наших великих попередників і продовжуємо далі розбудовувати Україну.

У 2011 році пройшов Всесвітній форум українців, який підтвердив, що Україна має великі можливості та перспективи, а наші друзі зберігають свою ідентичність незалежно від того, у якій країні їм випало будувати власне життя. Також відбулася робоча поїздка Сходом України. Її основним результатом є безцінні контакти, отримані в ході зустрічей, зв‘язки, які далі поглиблюватимуться і обростатимуть успішними справами. Було багато інших подій, які гідно продовжують нашу традиційну суспільно-політичну діяльність у сфері науково-прикладних досліджень, зокрема історичних, книговидавництва, громадського життя, суспільного розвитку.

Також ми спостерігаємо те, що представники теперішньої влади почали використовувати у своїх зверненнях ідеї українського націоналізму. Вони, зокрема, взяли участь у вшануванні жертв Голодоморів. Це свідчить про те, що обраний нами шлях правильний, і обставини змушують усіх політиків, незалежно від їх партійності, звертатися до національних витоків. Ми бачимо це як нашу перемогу в просторі символів – тепер необхідно перетворити її у дійсність, визнаючи за символами їхній національний зміст і державоутворюючи силу.

Наступний рік буде черговим викликом українській демократії – відбудуться вибори до парламенту. Забезпечити їх чесність, не дозволити наруги над виборцями – першочергове завдання. Також у наступному році нас чекає плеяда надто   низка   ювілейних дат –  105-річчя від дня народження Головного Командира УПА Романа Шухевича, 70- ліття від створення Української Повстанської Армії, а також сторічний ювілей Ярослава Стецька і 120-річчя з дня народження Патріярха Йосифа Сліпого.

Це вкотре вимагає від нас активного чину на засадах Декалогу, пам’ятати про дні і постатей нашої минулої Слави.

Різдво Христове нагадує нам про те, що віра та любов до Бога здатні змінювати світ на краще, але і не боятися труднощів і випробувань. Закликаємо зустріти свято Божого воплочення третьою особою св.Трійці Ісуса Христа з відкритою душею та щирим серцем. Бажаємо духовних перемог і твердості у своїх переконаннях. Бог і Україна – це ті підвалини, на яких стоїть наше буття.

Миру, щастя та наснаги Вам! Ми вдячні усім, хто своєю працею вкотре доводить, що Україна приречена на процвітання. Гуртуймося в наступному році!

Святкуймо Різдвяні свята! Пам‘ятаймо, що ми – українські націоналісти!

Провід ОУН (б)

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа