Переслідування учасників патріотичного табору на Сумщині з боку влади – це свідома відмова молодим мати перспективи в Україні – ОУН(б)

Переслідування з боку Сумської облдержадміністрації учасників молодіжного патріотичного табору «Коловрат», організованого Молодіжним Націоналістичним Конгресом, говорить про страх не лише місцевої влади перед українськими патріотами, але є проявом фобії режиму Януковича в цілому щодо будь яких українських ініціатив.

Дії ОДА якнайкраще ілюструють позицію чинної влади щодо молоді – молодим українцям нинішній Президент та його команда відмовляють в праві мати перспективи, самореалізуватися й бути успішними в цій країні. Нинішній владі більше подобається той стан речей, коли підростаюче покоління перетвориться на німих, заляканих, слухняних рабів.

Заяви про притягнення до відповідальності організаторів, тиск на ще неповнолітніх учасників табору, звернення до прокуратури є спробою Сумської ОДА в будь який спосіб прислужитися своїм керманичам з Києва, але навіть останніх в плані цинічності свої поведінки сумські чиновники перевершили.

Організація Українських Націоналістів засуджує сумську владу, а її декларації сприяти вивченню молоддю історії краю, історії України, реалізовувати свої творчі ініціативи вважає зухвалою брехнею, адже по суті ця влада підтримує антиукраїнські проекти, як то перетворення сумського військового ліцею в кадетську установу, де учням будуть нав’язувати чужу історію та російські імперські військові традиції.

Нинішня ситуація на Сумщині дуже нагадує часи, коли губернатором області був Володимир Щербань, який так само намагався жорстко придушити патріотичний рух, залякати молодь, урізати ініціативи студентів. Але сміливість і відданість справі сумських патріотів тоді змусили владу рахуватися з собою, а Щербань незабаром опинився під слідством і був змушений тікати з України.

ОУН (б) попереджає, що якщо сумський губернатор та його оточення і далі будуть діяти в подібному руслі, то вони неодмінно повторять долю своїх попередників. І про це їм варто замислитися вже зараз: жодними погрозами і скаргами в правоохоронні органи вони не убезпечать себе від народного гніву.

Голова Організації Українських Націоналістів Стефан Романів

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа