Об’єднана опозиція «Батьківщина» скасує антиукраїнський акт про мови та притягне Януковича до відповідальності, – заява

Сьогодні, 8 серпня 2012 року, Віктор Янукович підписав антиукраїнський акт «Про засади мовної політики».

Грубі порушення Конституції та регламенту Верховної Ради на всіх стадіях псевдорозгляду цього проекту не залишають сумніву в його юридичній нікчемності.  Цей так званий закон не може набути чинності, тому що насправді його не ухвалювали ані в першому, ані в другому читаннях.  Його не мали права скріплювати підписами ані Литвин, ані Янукович.

Так, Литвин публічно визнав, що не мав права підписувати цей акт. Але для нього важливішим виявилося перебування у новому парламенті, ніж доля державної мови.

Віктор Янукович зобов’язаний був  як глава держави заветувати згаданий закон і та повернути його  в парламент без підпису. Але для Януковича важливіше утримати падаючий рейтинг Партії регіонів, ніж національна єдність і державна мова. Він пішов на черговий злочин і підписав цей так званий закон, породжений тотальним беззаконням та нехтуванням Конституцією.

Підписання закону  «Про засади мовної політики» – це ще один злочин, за який Янукович заслуговує на імпічмент.

Об’єднана опозиція «Батьківщина» заявляє, що в Україні діє 10-а стаття Конституції, яка визначає українську мову як єдину державну. Ніякі януковичі її не скасують!

Нова демократична більшість скасує цей закон та інші антидержавні закони і притягне Януковича та Литвина до відповідальності за наругу над Конституцією і державною мовою.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа