Виставка “Війна за ідентичність. Сила опірності культури”

Виставковий проєкт_Музей Майдану

Виставковий проєктВійна за ідентичність. Сила опірності культури” працює навіть за умов відключення електроенергії. Організатори оптимізували графік роботи і подбали про безперебійне живлення.

Відвідувачі можуть самостійно оглянути знамениту шафку й півника з Бородянки, майданівську “йолку”, збережені артефакти сучасної війни, або відвідати щоденну екскурсію.

Графік роботи:
🔹 ВТ-ПТ: 14:00–18:00,
🔸 екскурсія о 17:00.

🔹 СБ-НД: 12:00–18:00,
🔸 о 14:00 та 17:00 – екскурсії виставкою.

Виставка “Війна за ідентичність. Сила опірності культури” – про наш мовою фізики коефіцієнт жорсткості, нашу культурну прошивку, ідентичність.

Національний музей Революції Гідності як один з ініціаторів допомогової ініціативи Штаб порятунку спадщини з початку протистоянь залучений до діяльності з підтримки культури в умовах війни. Основну частину виставки становлять матеріали, зібрані під час цієї діяльності, – це свідчення руйнувань, але також і спротиву українців, промовисті речі, які розкажуть про міжнародну підтримку. Чимало матеріалів зібрано під час експедицій. У 2014-му це були експедиції на Майдан, а тепер – на території, які потерпіли від рашистів.

Більше про інформації про виставку тут.

Місце проведення: Київська міська галерея мистецтв “ЛАВРА”, вул. Лаврська, 7-Б, Київ. Вхід з боку Лаврського провулку.

Придбати квиток на виставку можна тут.

Дорослий квиток — 100 грн.
Пільговий квиток (для дітей, студентів та пенсіонерів за наявності підтверджуючих документів) — 50 грн.

На безкоштовний вхід мають право: діти дошкільного віку; вихованці дитячих будинків та інтернатів; інваліди І та ІІ групи, інваліди дитинства; учасники та ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій; учасники АТО, операції об’єднаних сил (ООС); музейні працівники, члени ICOMOS та ICOM та ін.; учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (I категорія); супроводжуючі особи для організованої групи (більше 10 осіб) школярів або студентів.

Організатори: Національний музей Революції Гідності, Київська міська галерея мистецтв “ЛАВРА”, Штаб порятунку спадщини
Партнери: Міністерство культури та інформаційної політики, Український інститут національної пам’яті, Департамент культури Київської міської державної адміністрації, Національний музей історії України у Другій світовій війні та Cultural Emergency Response (CER).

Щодо додаткової інформації для ЗМІ звертайтеся до пресслужби Музею Майдану
[email protected]

Доповнення:

Зважаючи на високий інтерес, виставку продовжено до 5 лютого.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа