Київський Театр Переселенця поставив у Слов’янську виставу в рамках проекту «Діти та військові»

На Донеччині, у місті Слов’янську, в рамках проекту «Діти та військові» відбулася документальна вистава київського Театру Переселенця.

15698017_1409569725720496_5550389495400798310_n
У яскравому драматично-художньому заході, який проходив на базі Платформи ініціатив “Теплиця”, взяли участь старшокласники миколаївської школи №3, що у Донецький області та військовослужбовці об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України.
Як розповів один із авторів вистави, військовий психолог Олексій Карачинський, метою нового проекту є налагодження діалогу між мирними мешканцями Донбасу та українськими військовослужбовцями.
– Ми ініціюємо знайомство військових та підлітків, і сподіваємось, що спілкування один із одним допоможе не лише їм, а також і їхнім батькам та оточуючим знайти спільну мову. Таким чином, ми намагаємось трошки наблизити мир та попередити будь-які конфлікти, – зазначив Олексій Карачинський.
Під час вистави діти та військовослужбовці поділилися з глядачами своїми відвертими та глибокими монологами. Підлітки розповідали реальні, невигадані історії про те, що вони пережили під час військових дій в їх місті, про свою любов до рідного краю, перше кохання, про свої думки і плани на майбутнє. Своєю чергою, у відвертої атмосфері, офіцери розповіли цікаві та особисті історії свого життя.
Душею вистави стала офіцер цивільно-військового співробітництва Олена Романюк. Олена розповідала присутнім про свій шлях до українського війська, зворушливі історії про втрату на війні своїх друзів, а також співала пісні про Україну.
За словами одного із учасників вистави, офіцера цивільно-військового співробітництва В’ячеслава Раєвського, – в районі проведення антитерористичної операції є діти, які ще перебувають у полоні пліток, надуманих та неправдивих історій про Збройні Сили України.

15698109_1409569722387163_4739570767782738260_n
– Тому, наша участь у подібних заходах руйнує міфи та хибні стереотипи, сприяє продовженню мирного діалогу між військовими і місцевими мешканцями, – зазначив офіцер.
Документальна вистава Театру Переселенця в рамках проекту «Діти та військові» здійснюється за підтримки посольства Канади в Україні та Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив.
Автори проекту – провідний український драматург Наталія Ворожбит та відомий німецький режисер Георг Жено. Вистава створена художнім керівником Театру Переселенця, режисером Георгом Жено, режисером Аліком Сардаряном та військовим психологом Олексієм Карачинським.

Прес-центр штабу АТО
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа