Куди прямує Музей Майдану? Результати конкурсу на генерального директора

maidanmuzeum3Результати конкурсу керівника та нова Стратегія розвитку закладу

За результатами конкурсу на посаду генерального директора Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності, наступні 5 років заклад очолюватиме Ігор Пошивайло. Він представив стратегію розвитку інституції до 2026 року.

Пошивайло – один із засновників Музею Майдану та його керівник упродовж 2016–2021 років. Схвалення конкурсної комісії отримали представлені ним стратегічні плани розвитку Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності на середньо- та короткострокову перспективи та програма конкретних дій.

strategia

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ 

Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні –
Музею Революції Гідності

Нова Стратегія спрямована на створення сучасного меморіально-музейного комплексу. В ній діяльність Музею зосереджено довкола чотирьох ключових інфраструктурних об’єктів:

• Меморіал Героїв Небесної Сотні
• Музей Революції Гідності
• Дім свободи
• Українська коаліція пам’яті

У стратегії прописані цілі та дії у 5 напрямках

1. Збереження пам’яті про Майдан і вшанування героїв. Облаштування меморіального простору. Подолання кризи з будівництвом Меморіалу Героїв Небесної Сотні, пов’язаної з арештом земельної ділянки через слідство у “справах Майдану”.

2. Розвиток і розширення музейного простору. Передусім ідеться про будівництво Музею Революції Гідності. 9 вересня 2021 року стартувала відкрита процедура з відбору генерального проєктувальника на будівлю Музею за проєктом німецьких архітекторів.

3. Розвиток платформи для переосмислення, діалогу, співдії та консолідації – Дому Свободи, структурної одиниці Музею Революції Гідності. Діяльність Дому свободи спрямована на активізацію ініціатив із гармонізації та розвитку громадянського суспільства.

4. Досягнення видимості, доступності та сталого розвитку на шляху до реалізації попередніх трьох пріоритетів.

5. Розвиток політики пам’яті та культури пам’яті, зокрема через засновану цьогоріч Українську коаліцію пам’яті – мережу інституцій складної історії. Музей Майдану – важлива складова й інструмент державної політики у цій царині.

Презентація стратегії та відео засідання конкурсної комісії доступні на сайті Музею.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа