Фільм про повернення в Крим доступний онлайн

Додому

В онлайн-кінотеатрі Takflix знову доступний повнометражний дебют Нарімана Алієва «Додому». Фільм розповідає про батька та сина, які повертаються в Крим, щоб поховати старшого брата. Фільм доступний на території України з українськими та англійськими субтитрами.

«Додому» – це роуд-муві про кримськотатарську сім’ю. Мустафа втрачає старшого сина Назіма на російсько-українській війні. Тепер він та молодший син Алім їдуть через всю країну, щоб поховати тіло вдома, в Криму, за мусульманськими традиціями. Дорогою вони сваряться, миряться, і нагадують одне одному та глядачам, що таке зв’язок з власною культурою.

Головну роль у фільмі виконав Ахтем Сеітаблаєв. Світова прем’єра відбулася на 72-му Каннському кінофестивалі в конкурсній програмі «Особливий погляд». Українська прем’єра фільму відбулася на 10-му Одеському міжнародному кінофестиваліде, де він здобув Гран-прі «Золотий Дюк».

«Зараз питання повернення додому гостро стоїть для багатьох українців. Кримські татари втрачали свій дім вже кілька разів. Репресії, утиски, дискримінація за мовною та релігійною ознакою – це те, з чим вони зіштовхнулися знову. Подібний досвід зараз проживають українці на окупованих територіях. Ті, хто були змушені покинути свої домівки, прагнуть повернутися.

Сьогодні «Додому» Нарімана Алієва – це найактуальніше українське кіно. Його можна дивитися вперше і передивлятися знову. Крім цього, тут є лаконічна і водночас потужна режисура, сильна акторська гра і вічна історія»

Фільм

Трейлер

Кадри

Постер

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа