Як розпочалася боротьба українців за свободу під час Майдану взимку 2013 – 2014 років, навіщо люди виходили на протест і чому Революція Гідності стала переломним моментом у сучасній історії України – про все це розповімо під час екскурсій середмістям столиці.
Разом із гідом Музею Майдану Вікторією Бойко ви пройдете ключовими місцями протестів, дізнаєтеся цікаві факти про Майдан та побачите сліди революції, що й досі зберігаються на вулицях Києва.
Обирайте зручні день та час та реєструйтеся.
Пропонуємо два маршрути – “Місцями Революції Гідності. Хроніка подій” та “Місцями Революції Гідності. Ініціативи Майдану” – й закликаємо більше дізнаватися про історію Майдану та Небесну Сотню – перших героїв російсько-української війни.
“Місцями Революції Гідності. Ініціативи Майдану”
3 серпня та 17 серпня
Початок о 17:00
Збір біля КМДА (вул. Хрещатик, 36)
Тривалість екскурсії 2 години.
Маршрут: Київська міська державна адміністрація – вулиця Хрещатик – майдан Незалежності – Будинок профспілок – Європейська площа – вулиця Михайла Грушевського та графіті “Ікони революції”.
Яким було життя наметового містечка під час протестів, як мітингувальники облаштовували побут та хто брав участь у Революції Гідності, ви зможете дізнатися під час екскурсії. Розкажемо про різні ініціативи Майдану, які виникли в горнилі революційної боротьби, – Самооборону, Медичну службу, Мистецьку сотню, Відкритий університет Майдану та інші.
“Місцями Революції Гідності. Хроніка подій”
12 серпня та 26 серпня
Початок об 11:00
Збір на Михайлівській площі (у сквері поблизу муралу з портретом Сергія Нігояна)
Тривалість екскурсії 2 години.
Маршрут: Михайлівська площа – Михайлівський собор – майдан Незалежності – Будинок профспілок – вулиця Хрещатик – алея Героїв Небесної Сотні – Дзвін Гідності.
Із чого почалася Революція Гідності, чому протестувальники будували барикади, як захищалися від тітушок та ким були Герої Небесної Сотні – про це та інше пропонуємо послухати на екскурсії. Ви зможете більше дізнатися про хронологію подій, ідучи революційними місцями столиці, побувати в одній із “фортець” протестувальників – Будинку профспілок та побачити оригінальні артефакти часів Майдану в експозиції “Назустріч свободі”.
______________________________
Більше інформації щодо екскурсійних маршрутів: +38 096 2842 807 (Вікторія).
ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ!
У програмі можливі зміни залежно від безпекової ситуації у Києві.
Найближчі укриття:
станції метро “Хрещатик” та “Майдан Незалежності”;
підземний перехід поблизу будинку на вулиці Хрещатик, 30;
підземний перехід на майдані Незалежності;
підземний перехід, що сполучає майдан Незалежності та вулиці Михайлівську й Костьольну.