18 – 21 жовтня 2018 р.
запрошуємо на Фестиваль
«Азбукове Королівство Магів і Янголів»
Шафландія
Наш Фестиваль готує вам низку приємних несподіванок: цьогоріч він стане не тільки простором свободи, цікавих майстер-класів, презентацій, дружніх балачок і дозвілля, а й місцем для генерації нових задумів та обміну досвідом. Кожен присутній зможе стати учасником чогось незвичайного, адже паралельно з повсякденним життям є чарівні світи, ще не відкриті таємниці, дивовижні простори, фантастичні реальності, в які можна поринути, обравши будь-яку книжку з шафи.
Упродовж чотирьох днів фестивалю у музеї відбуватимуться:
-
зустрічі з українськими письменниками та презентації нових дитячих книжок від видавництв «Веселка», «Знання», «Наірі», «Мамине сонечко», «Видавництво», Видавництва Старого Лева та ін.
-
театр тіней від Музею театрального, музичного та кіномистецтва України.
-
майстер-класи з ручного виготовлення паперу «Музейна папірня», каліграфії «Скрипторій», декоративного оздоблення книги «Мармурування», «Ґраттаж», «Креативна книга», «Таємниці давніх книжок», інтерактивне читання «Жива казка» та ін.
-
середньовічні танці та виступ від ансамблю стародавньої музики «Хорея Козацька», що виконує музику Середньовіччя, Ренесансу, бароко, класицизму, романтизму та окремі сучасні твори. Керівник – Заслужений артист України Тарас Компаніченко.
-
“Шафландія або Гардеробні таємниці історії” від Ірени Погоржельської – наукової співробітниці реставраційної лабораторії ДП ОАСУ, яка досліджує та реконструює одяг доби барокко на теренах України.
АКЦІЇ ВПРОДОВЖ УСЬОГО ДНЯ
• «Шоколадне королівство» від «Львівської майстерні шоколаду»
• Квест «У пошуках музейних скарбів» – допоможи віднайти сховані злим чаклуном експонати. Квест розрахований для дітей різних вікових категорій (5-9 років, 9-12 років та від 12 років)
• Гра «Розпізнай герби друкарів України»
• Гра «Підбери назву професії творців старовинної книги»
• Гра «Меморі» для дорослих і дітей
• Майстер-клас «Лаврська друкарня» від Олександра Рачковського. Ви отримаєте можливість не тільки побачити, як друкували в давнину зі спеціальних друкарських форм на верстаті, але й власноруч зробити відбиток
• Майстер-клас «Аквагрим» проводять Ірина Боса та Аліса Шрамко.
• Майстер-клас «Інтролігаторська майстерня». Про особливості виготовлення окладів та оправ до видань розповість Олег Будзан
Вартість денного вхідного квитка:
дорослий – 50 грн;
дитячий – 10 грн.
Музей розташований на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника за адресою: вул. Лаврська 9, корп. 9.