STEEL FREEDOM – майданчик для професійного і кар’єрного росту молодого покоління українських архітекторів

Україна незабаром зможе експортувати архітектурні послуги на міжнародні ринки будівництва

6 вересня відбулась прес-конференція присвячена старту третього Національного архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM. Учасники розповіли журналістам подробиці і особливості заходу в нинішньому році.

1 Общая

«Ми третій рік із задоволенням беремо участь в конкурсі STEEL FREEDOM. Працювати з молодими і талановитими архітекторами дуже цікаво, – взяв слово Олександр Попов, член журі конкурсу, директор і засновник архітектурного бюро ARCHIMATIKA. – Для учасників цей конкурс – потужний стимул для розвитку та руху вперед. Двоє учасників попередніх конкурсів вже працюють в нашому бюро! Від ARCHIMATIKA ми вирішили в цьому році заснувати спеціальний приз – це буде незабутня архітектурна подорож».

Ще один учасник прес-конференції, член журі конкурсу, заслужений архітектор України Сергій Целовальник виступив як свого роду наставник для молодих конкурсантів, і звернув увагу на філософські категорії: «Наявність життєвого плану дуже важлива для людини і особливо для студента. А конкурс STEEL FREEDOM може стати важливою частиною життєвого плану кожного з учасників. Участь в цьому конкурсі дає молодій людині почуття причетності до чогось великого, об’єднує людей навколо конкретних проектів – архітектор і конструктор шукають точки дотику, обмінюються ідеями. Сьогодні для України, як ніколи, важливо об’єднувати зусилля для відновлення і розвитку економіки. Не забувайте, ми маємо ще відновлювати зруйновані регіони, а цей конкурс дозволяє дивитись в майбутнє з оптимізмом!»

Зі свого боку, представник компанії-інвестора, що надала в цьому році майданчик для одного з конкурсних завдань, В’ячеслав Колісник, директор ВКП Паритет-К (ТМ Griffon) зазначив: «Ми хотіли б створити концепцію бізнес-центру, повністю присвяченого питанням безпеки, де любий бажаючий зміг би отримати повний комплекс послуг по цій темі в будь-якій області. Ми віримо, що конкурсні роботи наблизять нашу ідею до реального втілення».

«Послуги компанії Leslie Jones Architecture в Великобританії коштують в два рази вище, ніж ті ж послуги в Україні. Тому одним з найближчих проектів консалтингової компанії NAI Україна з партнерами з Leslie Jones Architecture стане експорт архітектурно-проектних робіт з України, – повідомив Віталій Бойко, засновник компаній Urban Experts и NAI Ukraine. – Конкурс STEEL FREEDOM дозволить відкрити нові архітектурні таланти, з якими ми зможемо конструктивно взаємодіяти в майбутніх проектах».

Нагадаємо, що STEEL FREEDOM 2016 стартував 01 вересня 2016 року, а фінал конкурсу, в ході якого 10-ка найкращих команд в кожній з двох категорій проведуть захист своїх проектів перед журі, відбудеться в Києві 26 листопада.

 

проект

На фото: один з конкурсних проектів-переможців минулих років

 

ДОВІДКА

Український Центр Сталевого Будівництва (УЦСБ) – асоціація учасників ринку сталевого будівництва, членами якої є провідні виробники та дистриб’ютори сталевого прокату, заводи по виробництву металоконструкцій, покрівельних і фасадних систем, галузеві проектні і наукові організації, монтажні та будівельні компанії.

Місією Українського Центру Сталевого Будівництва є просування сталевих конструкцій, як кращого матеріалу будівництва шляхом створення ефективних, інноваційних рішень для клієнтів.

www.uscc.ua

STEEL FREEDOM – щорічний національний архітектурний конкурс для студентів, заснований УЦСС в рамках роботи по популяризації сталевого будівництва в Україні. Мета конкурсу: охопивши всі профільні ВНЗ України, дати можливість молодим архітекторам застосувати набуті навички в проектуванні, і використовувати сталь як основний матеріал для конструкцій з особливим акцентом на інновацію в проектних рішеннях.

www.steelfreedom.ua

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа