Американський український прощальний список і останні справи для президента Байдена

Джо Байден завжди був другом американської української громади та України. Він завжди говорив правильні речі, навіть якщо висловлювався не вдало. Його дружба з Джоном Маккейном у цьому відношенні була дуже щирою. Джо Байден як сенатор, віце-президент і президент демонстрував прихильність до моральних концепцій. Це була суть його підтримки України. Він ніколи не стане на бік головорізів чи автократів.

Для його позицій було багато причин, головне – його цінності. Зв’язок з Джоном Маккейном також допоміг. Джо Байдена запам’ятають тому, що він був хорошою людиною, яка щиро вірила в те, що він сказав, протистояти злу у власній країні: «Ми не такі!» А також по всьому світу.

Два фактори були дуже важливими для його пізнього занепаду. Хоча його фізичні здібності дійсно знизилися, особливо в області мобільності, це було нормально очікувано для людини похилого віку. Його когнітивні здібності були співмірними з молодшою людиною. Він завжди був обдуманим у позитивному сенсі, але не настільки рішучим.І це не змінилось у похилому віці.

Я пригадую зустріч з ним у складі делегації Українського конґресового комітету Америки в Білому домі в 2014 році на тему першого вторгнення Росії на українську територію, тоді таємно, але ні, оскільки Росія намагалася представити це вторгнення як внутрішню сепаратистську акцію. Від цієї концепції, як і від більшості російської брехні, швидко відмовилися, коли через два тижні Росія анексувала Крим.

Віце-президент Джо Байден дуже симпатизував українській справі, внутрішньо визнаючи, що його президент був неофітом у питаннях, пов’язаних із Росією. Раніше президент Барак Обама збентежив усіх під час непередбаченої відкритої розмови по мікрофону з президентом Росії Дмитром Медведєвим, сказавши йому передати справжньому президенту Володимиру Путіну, що він буде більш відкритим до дискурсу після виборів. Під час зустрічі віце-президент Джо Байден висловлював співчуття, але було помітно, що він був слабким або якимось чином обмеженим.

Сенатор Джон Маккейн був гуру зовнішньої політики Джо Байдена. Але Джон Маккейн помер. Президент Барак Обама був диверсією. І ось Джо Байден зіткнувся з Дональдом Трампом у 2016 році. Він ніколи не зустрічав такого, як Трамп. У Вашинґтоні рідко. Не зневажаючи Трампа більше, ніж я робив це протягом багатьох років, і як показало останнім часом висунення Трампа в кабінет міністрів, Трамп був не тільки людиною, якій не можна довіряти, але й суттю того, що не так в американській демократії.
Тож Джо Байден переміг і став президентом. Найбільше він допомагав Україні. Часто його риторика припинялася. Він був розсудливим, але не рішучим. Підводячи підсумок, можливо, чому Україна змогла стримати москалів через Америку під керівництвом президента Джо Байдена. Але також те, чому Україна не змогла перемогти завдяки підтримці Заходу і наразі росія наступає їй на п’яти, також пояснюється Америкою та президентом Джо Байденом.

Американська військова допомога була значною, але не зовсім такою, про яку просила Україна, і надавала її часто надто пізно, аж до того, що поточні поставки, відверто обіцяні до жовтня 2024 року, становлять 10%. Це означає, що 90% не доставлено, і ми в листопаді. Далі і безпідставно. Джо Байден обмежив використання навіть тієї зброї, яка була схвалена та поставлена.

Є ще один фактор, про який мало повідомляють або аналізують. ВВП Росії зростає попри санкції США. Російська зброя містить американські компоненти. Є американські санкції проти Росії, але вони настільки погано контролюються, що сьогодні російська зброя з американськими компонентами вбиває українських військових і мирних жителів.

Нарешті, є 32 країни-члени НАТО, і головною з них є Сполучені Штати. Україну відмовили через рішення президента Байдена. Будь ласка, вибачте, але маленькі учасники, такі як члени НАТО, Словенія, Бельгія, Словаччина та Угорщина, дотримувалися американської директиви, їм зручно. Президент Байден безпосередньо зіграв у гру Путіна, зайнявши цю стриману позицію та виправдавши її своїм особистим страхом перед третьою світовою війною, що є блефом.

Суть полягає в тому, що президент Байден має два місяці, щоб виправити це та переписати свою біографію та спадщину:

Слідкуйте за виконанням санкцій, надайте схвалену військову допомогу та зніміть обмеження та негайно запросіть Україну до прискореного членства в НАТО. Будь ласка, зробіть усе це перед від’їздом. Ти молодець. Стражденна Україна потребує ваших рішучих дій.

14 листопада 2024 р Аскольд Лозинський

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа