Сьогодні в Чикаґо покажуть український художній фільм “Оберіг Нації”

amulet

«Оберіг нації» – це фільм про Україну. Тут показана історія предків від доби палеоліту. У стрічці показані три історичні періоди. Режисер стверджує, що фільм знято у жанрі фентезі-драма.

Сам фільм починали знімати ще 16 років тому. Головна ідея картини – показати, що в Україні завжди були люди, нащадки яких живуть і зараз.

Кіногрупа з Канади на чолі з молодою журналісткою Софі відвідує українського професора археології. Їхня мета – записати інтерв’ю про книгу-бестселер «Оберіг нації», над якою професор працював більшу частину свого життя. У книзі переплітаються легенди та факти, докази та припущення. Професор стверджує, що українська нація виникла за часів мисливців на мамонтів. І продовжила своє формування за часів Трипілля та Київської Русі. Журналістка Софі намагається зрозуміти, як світ повинен відреагувати на таке відкриття українського вченого. Однак її інтерес приховує щось набагато важливіше для них обох. Давні переживання та болючі втрати, здавалося б, надійно поховані під шарами часу, ненависті та глибокої образи – все це проявляється з розвитком сюжету.

Показ фільму відбудеться в Українському Національному музеї Чикаґо. Після закінчення – зустріч з режисером Ярославом Поповим.

 

Опубліковано Українці в світі.