Презентація додатка «Smart Migration», створеного для українських мігрантів у Чехії

afisha

ЩО: Презентація додатка «Smart Migration», створеного для українських мігрантів у Чехії

КОЛИ: 13 травня 2022 р. о 17:00 (за київським часом)

ДЕ: онлайн

ОРГАНІЗАТОРИ: Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», ГО «Українська ініціатива в Чехії», Європейський Конґрес Українців

Партнери: Міністерство праці та соціальних справ Чеської Республіки, Світова Федерація Українських Жіночих Організацій

Відтепер в один клік можна отримати усі види консультацій та інформації, які необхідні для українських мігрантів у Чехії! Адже сьогодні серед мільйонів українців, які внаслідок війни опинилися в різних країнах Європи, сотні тисяч мігрували до Чеської Республіки. Саме для їхніх потреб створено новий мобільний додаток.

Під час заходу ми презентуємо:

  • основні функції додатка;

  • переваги, які для мігрантів відкриває Smart Migration;

  • чатбот для українських мігрантів;

  • джерела, звідки Smart Migration бере надійну інформацію для українців.

Це важливо для людей, які опинилися за межами своєї країни і шукають надійне джерело інформації, де можна дізнатися про можливості для проживання, навчання, праці, легалізації тощо. Адже зазвичай пошук такої інформації забирає багато часу, безліч неперевірених джерел додають невпевненості людині, яка щойно переїхала або планує переїхати до нової країни.

Автори проєкту «Smart Migration» знайшли вихід!

«Я радий, що українська діаспора Чехії долучилася до розробки додатка «Smart Migration», який сьогодні виявився надзвичайно потрібним. Вважаю, що таку ініціативу варто поширювати й на інші країни. Тож наш захід стане не лише майданчиком для презентації, але й діалогу щодо майбутніх схожих проєктів, спрямованих на допомогу українцям за кордоном», – зазначив Богдан Райчинець, Голова ГО «Українська ініціатива в Чехії» та Голова Європейського Конґресу Українців.

Новий мобільний додаток покликаний допомогти українцям зорієнтуватися після приїзду до Чехії та розв’язати проблеми працевлаштування, освіти, охорони здоров’я, житла тощо. Запити на пошук інформації, яка Вас цікавить, можна знайти за допомогою чату віртуального помічника.

По суті, створено модель, яку можуть застосовувати в різних країнах світу з великою кількістю емігрантів з України.

Додаток розробили науковці Університету Менделя (м. Брно, Чехія) за участю ГО «Українська ініціатива в Чехії». На запрошення розробників науковці МІОКу виконали тестування та надали експертну оцінку цьому додатку. На сьогодні Міністерство праці та соціальних справ Чеської Республіки запускає додаток у дію та береться його адмініструвати.

Для Вашої зручності радимо зареєструватися на подію й отримати завчасно покликання на трансляцію, а також нагадування про презентацію за покликанням: https://forms.gle/RnSvoAGymvJ1r79g6

У разі виникнення додаткових запитань просимо писати на електронну адресу: conference@miok.lviv.ua

https://www.facebook.com/events/365656772251045

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Facebook: https://www.facebook.com/MIOK.LVIV.UA та стежте за нашими оновленнями.

Для інформації: Проєкт створений за фінансування Агенції Технологій Чеської Республіки (Techology Agency of the Czech Republic), співфінансування Університету Менделя (Mendal University) та Університету Метрополітен у Празі (Metropolitan University, Prague).

Оператором мобільного додатка «Smart Migration» є Міністерство праці та соціальних справ. Мобільний додаток призначений іноземцям, які проживають у Чеській Республіці. Мобільний додаток містить важливу інформацію про побутові справи та працевлаштування. Мобільний додаток є винятково інформаційним і використовується для орієнтації іноземців у чеському середовищі. Міністерство праці та соціальних справ не несе відповідальності за використання даних або інформацій у цьому мобільному додатку.

Опубліковано Українці в світі.