Наближаймо українську перемогу

image002

Відзначення 9 травня як дати капітуляції Німеччини в Другій світовій війні вже віддавна в Росії перетворилося на войовничо-пропагандистську акцію, покликану заретушувати злочини СССР, зокрема періоду сталінізму.

Москва прагне спонукати світ визнати уявну виняткову роль Росії у перемозі над німецьким нацизмом, отримуючи підстави і приводи для подальшого ведення агресивної зовнішньої політики під цинічним гаслом «Можем повторіть», при цьому відверто не гребуючи фальсифікацією історії.

Штучно організовані карнавальні мілітаристські заходи викликають масову екзальтацію, яку влучно окреслено «побєдобєсієм». Нічого спільного зі щирим вшануванням пам’яті мільйонів полеглих та вдумливим аналізом причин і наслідків світової бійні подібні «відзначення» не мають. Мобілізація та своєрідна проба проросійських сил у світі – одне з їх завдань.

В Україні відзначення 9 травня традиційно є своєрідним лакмусовим папірцем для політичних сил та органів влади. І під час цьогорічних ювілейних відзначень, в умовах російської агресії, «п’ята колона» Москви наочно і демонстративно, нехтуючи українським законодавством, в умовах карантину, попираючи моральні засади виступила організатором заходів під червоними прапорами і з портретами Сталіна в руслі російської інтерпретації історичних подій, прославляючи «сілу і мощь русского оружия», демонструючи заборонену символіку, при повному потуранні влади.

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) засуджує подібні цинічні провокації і закликає правоохоронні органи розслідувати порушення законодавства під час проведення даних заходів. Спекулянти на крові перевіряють владу «на міцність» і прагнуть наочно продемонструвати лояльність Кремлю, очікуючи відповідних матеріальних та політичних преференцій. І лише в такому аспекті ми оцінюємо карнавалізовані шабаші антиукраїнських сил.

Є очевидним в яку сторону рухаються деякі елементи з владного табору та так званого «опозиційного блоку». Маємо скріплювати і поширювати лави державників і не маємо жодної толерантності до зрадників, які здають Україну Москві.

Україна сьогодні захищає суверенітет і свою територіальну цілісність. Наша Перемога святкуватиметься на наших кордонах під державними, синьо-жовтими прапорами. Спільними зусиллями наближаймо цей світлий день.

Провід ОУН (б)

10 травня 2020 р.

Опубліковано Головне, Пряма мова.