Бог предвічний народився!

NY2020

Дорога українська родино!

Прийміть щирі вітання з нагоди Різдва Христового та Нового року!

Понад два тисячоліття тому Син Божий прийшов «із Небес, щоб спасти люд увесь», щоб Світло Його Різдва осінило Землю, благословило цей люд на мир і добро. Різдво Христове святкують люди всього світу, бо Він – спаситель цього світу, спаситель людства.

Колядуємо-щедруємо-засіваємо з думкою про Україну, щоб Новонароджений дарував їй «щастя, дарував долю». Новітній московський Ірод веде черговий наступ на нашу країну. Обмосковлюються анексований Крим та окуповані землі Донбасу. Замість українських чудових звичаїв і традицій вводяться диковинні, антинародні, безвірницькі «свята». Прикро, але й в Україні нині маємо чимало темних диявольських сил, яким світить не Різдвяна зірка, а кремлівська «звєзда».

Та з нами Бог! І новина, яка «нині ся з’явила», означає торжество Правди! Утверджує віру в прийдешнє України!

Святкуємо нині одне із найбільших християнських свят. Нехай наше віншування долине до українських воїнів, їхніх сімей, до всіх українських родин, які сьогодні єднаються у спільній коляді, щедрівці. Хай усім нам «сил Йорданська додає вода».

Бажаємо всім щедрого і благословенного Нового 2021 року! Щоб у ці Різдвяні свята достаток, любов, злагода і доля завітали до вашої хати, до нашої неньки України!

Христос рождається!                  Славімо Його!

Провід ОУН (б)

Опубліковано Головне, Пряма мова.