Як обрати смартфон?

Коли ми потрапляємо в магазин техніки, нам на очі трапляється величезний асортимент з різних моделей. Прикладом цього може стати магазин Comfy. Виробників техніки з кожним днем у світі менше не стає. Кожен з них намагається виготовити оригінальний продукт, котрий приверне на себе увагу більшої аудиторії споживачів.Для будь-якого сегменту ринку техніки існують певні визначені правила гри. Є компанії лідери, котрі виготовляють більшу частку нових модифікацій та диктують тенденції соди щодо оформлення дизайну моделей. Інші компанії частіше всього створюють власний продукт на основі вже існуючих розробок компаній лідерів.

Якщо мова йде про сегмент ринку з виробництва смартфонів, то тут безперечними лідерами є дві компанії: Samsung та Apple. Перші використовують операційну систему Android, а інші власний унікальний продукт – iSO. Більшість різноманітних додатків створено саме для використання на основі цих двох операційних систем. Інші  виробники телефонів у більшій кількості використовують систему Android. Якщо серед телефонів Apple є тільки дорогі смартфони, то виробники Samsung мають дві лінії виробництва: телефони преміум класу та бюджетні серії.

Як обрати собі телефон?

Дивлячись на таку кількість телефонів дуже важко обрати смартфон, адже між більшістю з них важко знайти вагомі відмінності. Робити ставку лише на виробника немає сенсу, адже майже кожен у своїй серії має конкурентоспроможних представників. Перед покупкою смартфону необхідно визначитись з певними параметрами:

  1. Максимально допустима вартість телефону.
  2. Побажання щодо кольору, корпусу, матеріалу, з якого він буде виготовлений та його розмір.
  3. Побажання щодо об’єму пам’яті телефону.
  4. Побажання щодо потужності камери телефону.
  5. Декілька цікавих виробників.

Якщо вам сподобались характеристики, які є в телефоні компанії Apple, але коштів на нього не вистачить, не варто засмучуватись. Скоріш за все, серед бюджетних смартфонів є чудова альтернатива. Більш за все таких варіантів можна знайти серед китайських виробників Huawei, Xiaomi тощо. У компанії  Samsung є також багато цікавих бюджетних смартфонів. Але тут треба зважити на те, що вони матимуть трохи менше функцій та потужностей аніж їх китайські конкуренти у однаковому ціновому сегменті. Та, все одно, обрати собі бюджетний смартфон досить реально і не складно. Тим хто любить телефони преиміум класу, варто постійно стежити за оновленнями лідерів ринку.

Опубліковано Економіка.