«Укрнафта» планує пробурити дві нафтові свердловини на Львівщині

ПАТ «Укрнафта» 2 травня 2024р оголосило тендер на споруджування «під ключ» свердловин №3 та №23 на Верхньомасловецькому родовищі у Львівській області. Тендер було оголошено на платформі Prozorro із очікуваною вартістю 190 млн грн (без ПДВ). Строк надання послуг – до 31 грудня 2025р. Про це повідомляється в ExPro Daily Gas.

Компанії можуть подавати тендерні пропозиції до 16 травня 2024р; звернутись за роз’ясненнями або оскаржити умови закупівлі – до 13 травня 2024р.

Буріння планується здійснювати буровим верстатом вантажопідйомністю не менше 125 т із використанням необробленого глинистого та безглинистого біополімерного бурових розчинів. Згідно з тендерною документацією, свердловини №3 та №23 – розвідувальні, похило-спрямовані. Проєктна глибина свердловини №3 становить 1 405 м, свердловини №23 – 1 415 м. «Укрнафта» очікує, що вільний дебіт проєктованих свердловин становитиме від 35 до 46 т нафти на добу.

Підрядник має підготувати майданчики для буріння свердловин, обладнати шахти для розміщення колонних головок, здійснити монтаж бурового верстату та пробурити свердловини «під ключ». Також, підрядник здійснить кріплення направлень, кондукторів та експлуатаційних колон свердловин. Підчас буріння свердловин підрядник проведе комплекс досліджень свердловин (ГДС, ВПК, ВСП та ГТД) та надасть послуги гамма каротажу.

«Укрнафта» зазначила, що свердловини необхідно облаштувати устьовим і противикидним обладнанням. Після завершення запланованих робіт підрядник проведе випробування експлуатаційних колон разом із противикидним обладнанням на внутрішні і зовнішні надлишкові тиски, міжпакерні та міжколонні простори.

Нагадаємо, ТОВ «Укрбурсервіс» та ТОВ «Енергофінанс» перемогли в тендерах «Укрнафти» на спорудження свердловин «під ключ» на Сумщині та очікують підписання договорів загальною вартістю 1,06 млрд грн (без ПДВ). Строк надання послуг – до 31 грудня 2025р. «Укрбурсервіс» пробурить три свердловини на Бугруватівському родовищі за 598,5 млн грн, «Енергофінанс» – дві свердловини на Анастасівському родовищі за 461,7 млн грн.

Джерело: expro

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа