Вистава за мотивами твору Степана Завреля «Дідусь Томас»

unnamed(1)

Aнонс
Вихованці Центру захисту дітей «Наші діти» виконають головні ролі разом з професійними акторами у виставі за мотивами твору чеського дитячого письменника Степана Завреля «Дідусь Томас», яка відбудеться 11 березня 2019 року о 19:00 в «Театрі юного глядача» (15/17, вул. Липська, м. Київ). Режисер вистави – Яна Гудзенко. У виставі використовуються оригінальні малюнки автора.
Вистава є «фінальним продуктом» соціально-культурного проекту «Включення», унікальної творчої ініціативи для соціальної та психологічної реабілітації дітей, які зазнали травми. Особливістю проекту є спільна робота дітей-вихованців Центру з їх однолітками та професійними акторами, хореографами, музикантами, хормейстрами та художниками під керівництвом професійного режисера.
Центр захисту дітей «Наші діти»
Основною метою функціонування Центру «Наші діти» є допомога дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, а також тим, які опинилися в складних життєвих обставинах. Наша основна робота направлена на надання дітям, які цього потребують, висококваліфікованих послуг задля їх соціально-психологічної реабілітації, індивідуального розвитку та реінтеграції в суспільство.

Опубліковано Культура.