Відбулися прем’єрні покази фільму про українських героїв Біласа і Данилишина

Сьогодні [24 травня] були на показі нового українського фільму «Незламні», режисером якого є священик УГКЦ о. Михайло Греділь. Особисто в мене склалося враження, що режисери – аматори знімають кращі фільми, аніж відомі в Україні режисери – професіонали!

kravs&hredil
Нарешті, нам був представлений справді патріотичний фільм, фільм, який вражає не лише складною та відважною боротьбою української молоді, а й відверто показує наслідки інформаційно- маніпуляційної війни, якій піддалися звичайні селяни, повіривши владі польських окупантів. У фільмі розкрито події українського націоналістичного підпілля, напад 30 листопада 1932 року на поштове відділення та трагічну і водночас незламну боротьбу Біласа та Данилишина та інших членів УВО-ОУН.
Бюджет фільму складає всього 100 тисяч гривень…?! (Не розумію, на що йде стільки коштів на фільми, які знімають відомі режисери, зважаючи на ту ідеологію, що в цих фільмах проносять). У зйомках приймали участь актори, якими були місцеві ентузіасти, студенти театрального ВУЗу, науковці. Великою приємністю було бачити Миколу Микола Посівнич, кандидата історичних наук, в ролі адвоката! А, також Українця Петра Федоровича, суддю Городоцького районного суду, який проявив неабиякий мистецький талант!
Велика подяка та низький уклін усім хто доклався до створення та показу такого неймовірно сильного фільму!

Тетяна Могінська

Опубліковано Культура.