Український театр тіней в Алжирі

IMG_0861

Напередодні Нового Року група артистів з Чернігова – Театр Тіней VERBA ( https://verbashadow.com ) вирушила в двотиждневий тур в Алжир зі своєю програмлю «Королівство тіней».

IMG_0831
Концерти українських артистів в Алжирі проходять не часто і тому коли компания
MS Entertainment після вдалого концертного туру в Кувейті ( https://verbashadow.com/shou-tinej-v-kuvejti-teatr-tinej-verba/ ) запропонувала організувати одразу 10 концертів в декількох містах Алжиру, команда артистів жодної хвилини не розмірковувала.
OMAR POSTER NEW 5
Концертна програма включала в себе як вже відомі вистави театру, такі як «Аладдін»,
«Попелюшка», «Крижане Серце», так і нові – «Пісня льоду і полум’я» і спеціальне новорічне поздоровлення ( https://www.youtube.com/watch?v=iXR7Qsj8AVA&t=4s ). В цій концертній програмі вперше в абсолютно кожному номері було використано новітні технології для більшого занурення глядача в шоу. Мова йде про розширення сцени в усіх площинах за допомогою 3D. Тепер глядач може не тільки спостерігати за сюжетом вистави, а й поринати в оточуюче середовище і дивуватися несподіваним спецефектам і магічним перевтіленням.

IMG_0843

В аеропорту команду чекав по справжньому теплий прийом. Гостей зустріли не тільки організатори туру, а й представники Посольства України в Алжирі – перший секретар Іваницький Андрій Юрійович і консул Дем’янюк Олександр Олександрович. Оскільки артисти були гостями Міністерства Культури Алжиру, то з аеропорту до готелю їх супроводжував поліцейський кортеж.

IMG_0834

Перші три концерти були благодійними і абсолютно безкоштовними. Вони проходили під патронатом Міністерства культури Алжиру і мали на меті поширення сучасного мистецва в віддалених куточках країни. Містами, які приймали артистів були Айн-Дельфа, Сетіф і Тізі-Узу. Той настій і заповненість залу, що панували в цих містах, не можна назвати просто аншлагом! Люди сиділи на сходинках між рядами і заповнювали кожний клаптик вільного місця. У Сетіфі команду театру тіней Verba провели по головних визначних місцях міста та в кінці дня привели на аудієнцію і вечерю з мером. Під час аудієнції мер почесно подарував кожному з акторів мідну тарілку ручної роботи місцевих майстрів.
IMG_2942
Наступні сім концертів Театр Тіней VERBA виступав у найновішому концертному залі країни, перлині сучасної архітектури країни – Алжирському оперному театрі. З 29-го грудня по 4-те січня команда кожного дня давала концерт перед тисячною публікою театру.
До речі, українськ
ий Новий рік артисти зустріли в дорозі між театром і готелем.

На першому ж концерті в оперному театрі були присутні Посол України в Алжирі Максим Субх, перший секретар Андрій Іваницький, консул Олександр Дем’янюк та Третій секретар Наталія Панькович. А на останні два концерти завітали цілі делегації українців, що було надзвичайно приємно кожному із команди акторів.
Закривали концертний тур привітання зі сцени міністра культури Алжиру. Він щиро подякував артистам за візит і запрошував наступного разу відвідат
и як можна більше і інших міст країни.

Опубліковано Культура.