Українське “Побачення у Вегасі” в кіно вже з 5 березня (саундтрек)

kazka-litaky-pobachennia-u-vehasi

Український гурт KAZKA презентував кліп на пісню Літаки, що стала саундтреком до романтичної комедії “Побачення у Вегасі”.

Зйомки багатьох сцен фільму, які потрапили до кліпу, проходили у Лас-Вегасі, у пустелях Каліфорнії, в місті Ланкастер і на відомому на весь світ пляжі Venice Beach.

«Завжди хотіла почути нашу пісню на сеансі у кінотеатрі, полетіти на побачення у Вегас та створити саундтрек до крутого фільму, тож цей досвід — ідеальне комбо! Сподіваюсь, глядачам сподобається кіно і, звісно, музичний супровід до нього», — розповіла вокалістка гурту Олександра Заріцька.

Відзначимо, що у фільмі “Побачення у Вегасі” режисера Сергія Вейна знімаються українські поп-зірки, зокрема – Оля Полякова, Володимир Остапчук, Михайло Кукуюк та Вова зі Львова. Головні ролі в картині виконали Марина Дьяконенко і Микита Бичков-Андрієвський.

За сюжетом комедії, харизматичний та успішний менеджер рекламного агентства Артем з легкістю знайомиться з дівчатами та втирається в довіру до клієнтів, використовуючи їх особисту інформацію з соціальних мереж. Від свого боса Артем отримує завдання терміново вирушати до Лас-Вегаса, щоб підписати контракт з надважливим клієнтом.

На борту літака герой випадково знайомиться з вродливою та розумною Оксаною, яка виявляється його конкуренткою. Приховавши від Оксани правду про себе, Артем вирішує будь-що завадити суперниці. Через витівки Артема героїв знімають з рейсу у Лос-Анджелесі. Надалі подорож до Лас-Вегаса перетворюється на захоплюючу романтичну пригоду.

Джерело: Нове українське кіно

Опубліковано Культура.