Нове видання: В УПА вся Україна

123254186_4564055003664836_8063314774335294859_n

У Вінниці презентовано вкрай важливу книгу про бійців УПА родом з Великої України.

Розповів про лицарів УПА директор Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери Ярослав Коретчук. Захід відбувся в обласному молодіжному центрі «Квадрат» з ініціативи відділення УІНП.

Пан Ярослав презентував книгу «Вояки Української Повстанської Армії, родом з Наддніпрянської України», у якій зібрано понад 700 життєписів вояків УПА, що були родом з Наддніпрянщини. Видання ще раз підтверджує, що участь у боротьбі за українську державу брали українці, що походили з різних регіонів України і що ця боротьба мала загальнонаціональний, поборницький і національно-визвольний характер.

В книзі зібрано факти, які спростовують совєтські міфи про наш визвольний рух, відкривають нові біографії наших земляків з Вінниччини, засвідчують соборницький, всеукраїнський чин УПА у змаганнях за Українську Самостійну Соборну Державу. Такими іменами провідних діячів УПА як генерал-хорунжий Іван Трейко, підполковник Йосип Позичанюк, майор Костянтин Петер, воюючий на нашій землі з окупантами полковник «УПА-Південь» Омелян Грабець та інша плеяда борців, ми маємо по праву гордитися.

УІС

Опубліковано Культура.