Мультики українською. Нові мультфільми для українських дітей

GIGANTO-poster-smallВ Україні офіційно розпочинає роботу онлайн-кінотеатр для дітей Multok.com. Мета проєкту – створити український дубляж найкращих анімаційних серіалів сучасності, і зробити їх доступними для українських малят.

На Multok.com вперше зазвучали українською світові мультсеріальні хіти – “Гігантозавр” (Disney Channel), “Казупс” (Netflix), “День, коли Генрі зустрів…” (Nick Junior) та “Майя Дій” (Discovery Kids). Список прем’єр продовжуватиметься найближчим часом, адже пріоритет проєкту – нові, цікаві та естетично довершені мультики.

“Є нагальна потреба в якісному україномовному контенті для дітей, і ми інвестуємо в найкраще. “Гігантозавр”, “Казупс”, “Майя Дій” і “Генрі” художньо довершені, захоплюючі серіали зі здоровим гумором. Нас дуже тішить, що вони вже доступні українською.” – підкреслює програмна директорка сервісу Яна Гришаніна.

Сервіс працює без реклами, а вартість місячної передплати складає 70 гривень.
Після реєстрації користувачі мають можливість подивитися декілька серій кожного серіалу безкоштовно.

Модель монетизації за передплатою дозволяє зосередитися на якісному контенті, і розвивати інтернет-простір для дітей без дорослого контенту.

“Ми створюємо український онлайн-кінотеатр для дітей віком до 6-7 років. Це означає – інтернет-простір без насильства, без реклами, без маніпуляцій.
Сподіваємось, батьки вітатимуть такий підхід – адже саме ми, дорослі, обираємо що дивитися нашим малюкам. Це відповідальність. Наш вибір впливає на культуру наших дітей.” – зауважує пані Гришаніна.

Наразі триває адаптація українською нових серіалів, а про оновлення каталогу проєкт повідомлятиме на сторінках Facebook та Instagram.

Адреса веб-сайту: https://multok.com Служба підтримки сервісу: support@multok.com

Трейлери прем’єрних серіалів:
Гігантозавр: https://youtu.be/B60LYgh_jgs
Казупс:
https://youtu.be/JlsaHTU82FM
День, коли Генрі зустрів…:
https://youtu.be/0hpogJDcLrw
Майя Дій:
https://youtu.be/-R5UOEoS2Sw

Кадри з мультфільмів: https://drive.google.com/drive/folders/1enHoVN6KoTF8ReybkmwtH-xbJlCLoyBv?usp=sharing

Відео зі студії дубляжу:

День, коли Генрі зустрів…: https://youtu.be/rSfRcACs_aE

Гігантозавр: https://youtu.be/WSDG2Rw28no

Опубліковано Культура.