Марія Бурмака презентує новий дитячий альбом

Maria_Burmaka_lysychkaПісля неабиякого резонансу та популярності у юної аудиторії першого альбому “Марія Бурмака та друзі” співачка презентує ДРУГИЙ ДИТЯЧИЙ диск. Презентація відбудеться 17 грудня на сцені Різдвяного Арсеналу. До “Другого дитячого альбому” увійшли пісні для малят різного віку, але всі вони викликають посмішку та бажання підспівувати як у дітей, так і дорослих.

В “Другому дитячому альбомі” пісні з вистави-мюзиклу “Мама сказала-ні!”, яка минулого року була поставлена на сценті Театру імені Франка, у якій Марія зіграла одну із головних ролей. А також до збірки увійшли композиції для найменших «День народження», «Ко-ко-ко» та зворушлива «Хто на маму схожий, хто на тата схожий». Але справжній резонанс викликала зимова передсвяткова «Зелена шапочка», куплет та приспів якої Марія раніше викладала в Інтернеті.

«Рішення записувати перший дитячий альбом виникло із розуміння того, що в нас дуже мало дитячих україномовних пісень, – розповідає Марія Бурмака. – Цей альбом став дуже популярним, а пісня «Можна бути песиком, можна бути котиком» стала справжнім хітом. Я дуже сподіваюсь, що «Другий дитячий» теж полюбиться дітям. Для всіх пісень в альбомі також є караоке-версії, щоб в кожній школі, в кожному дитячому садочку всі ці пісеньки можна було співати відразу ж. Для того цей альбом і створювався, аби дітки співали українською. А для мене ця платівка особлива ще й тим, що майже всі віршики ми писали разом із моїм татом Віктором Бурмакою. Цей альбом я присвячую йому».

Презентація диску відбудеться 17 грудня о 12-30 годині на сцені Різдвяному Арсеналі за адресою: Лаврська 10-12.

В програмі:

  • презентація альбому;
  • виступ Марії Бурмаки;
  • автограф-сесія на дисках;
  • майстер-клас для діток з малювання лисичок від Костя Лавро.

Інформація про “Другий дитячий альбом. Марія Бурмака та друзі”:

Співали: Марія Бурмака, Павло Піскун («Пісня Містера Ніхто») , Остап Халавко («Мама сказала-ні!»), проект Shopping Hour («Котику сіренький»)

Підспівували: Олена Львова, Ганна Хабаз, Таня Ша, Уляна Лейба, Анастасія Парамзіна, Ганна Яковина, Софія Наумчук, Вероніка Копил, Іван Гузовський, Святослав Лось, Катерина Зяблюк

Музика: Марія Бурмака (окрім, «Котику сіренькаий»)

Вірші: Віктор Бурмака, Марія Бурмака (окрім «Зелена шапочка», «Котику сіренький» і «Можна бути песиком»)

Грали: Таня Ша (клавішні), Генадій Сидоров (гітари, бас, перкусія), Ігор Чернов (кларнет, саксофон), Деніс Карачевцев (віолончель), Орест Криса (альт), Ганна Хабаз (бас-гітара), Олег Татарчук (бас-гітара), Роман Солук (сопілки)

Допомагали та надихали: Анатолій та Віктор Данилюки

Аранжування, запис, зведення, мастеринг: майстерня-студія «Кофеїн», звукорежисер Олег Татарчук

Ілюстрації для обкладинки: Кость Лавро ( ілюстрації з книги «Падав сніг» видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА)

Інформаційна підтримка: Країна ФМ

Пісні:

1. Бджілка і корівка

2. Волохатий павучок, безпорадний черв’ячок

3. Мама каже: світлячок

4. День народження

5. Хто на маму схожий, хто на тата схожий

6. Ко-ко-ко

7. Пісня містера Ніхто (пісня з вистави «Мама сказала-ні!»)

8. Мама сказала-ні! (пісня з вистави «Мама сказала-ні!»)

9. Зелена шапочка

Bonus: Котику сіренький (народна пісня, Shopping Hour)

Можна бути песиком (ремікс, фінальна пісня з вистави «Мама сказала-ні!»)

+11 караоке-версій

Опубліковано Культура.