Ляльки запросили малечу Героїв до «Садка вишневого» за мотивами поезії Тараса Григоровича Шевченка

Садок вишневий-1

На першу виставу в Львівському академічному обласному театрі ляльок («Садок вишневий» за мотивами поезії Великого Кобзаря) діточок учасників АТО запросила новий директор театру Уляна Мороз, а сам похід в театр організувала небайдужа людина – дружина учасника АТО Юлія Савчук.

Садок вишневий-2

Разом із малюками в глядацькому залі також побували і їхні матері, які також із задоволенням долучилися до проведення такого цікавого та пізнавального дозвілля.

Садок вишневий-3

Переглядаючи цікаву виставу, і дорослі, і малі ні на мать не відводили очей від майстерної постановки, а також від декламування ляльками вірша творіння великого поета Тараса Григоровича Шевченка.

Садок вишневий-4

Ці миті перенесли учасників заходу в період, коли жив і творив Великий Кобзар. Саму ж поезію «Садок вишневий коло хати…» Тарас Шевченко написав у 1847 році, знаходячись під слідством у камері-одиночці Петропавловської фортеці. В ті сумні дні самотності та очікування вироку, він згадував мальовничі картини рідної України. Також її чудову природу, мирних, працьовитих, доброзичливих жителів…

Опубліковано Культура.