Акція «Свічка пам‘яті. Хліб пам‘яті» разом з Анжелікою Рудницькою

photo_2022-11-22 13.11.07

До Дня пам‘яті жертв Голодомору 26 листопада (субота) в Хлібній Національного заповідника «Софія Київська» пройде благодійно-просвітницька акція «Свічка пам‘яті. Хліб пам‘яті».
Ініціатором заходу виступає відома українська співачка та засновниця мистецької агенціі «Територія А» Анжеліка Рудницька: «Це акція нашого болю, який ховається глибоко у пам’яті і багатьом не дає подолати страх.  Свічка нашої любові до ближнього, бо згадуючи про безневинно убієнних – ми думаємо про живих. Свічка нашої віри, яку ніхто і ніколи не зможе загасити».
Пам’ять вшанують історик та публіцист Володимир В’ятрович, народні артисти України Оксана Білозір, Лариса Руснак та Анатолій Матвійчук, заслужена діячка мистецтв України Катерина Степанкова, акторка театру і кіно Наталія Васько, фольклорист і солістка гурту «GG ГуляйГород» Ірина Барамба, гурт «Стодивниця», поети Тетяна Власова та Павло Коробчук.  Після Богослужіння, яке розпочнеться о 13 годині, гості будуть замішувати тісто та випікати хліб за старовинним рецептом, читати псальми, свідчення очевидців та поезію. Художники Олександр Мельник, Олесь Соловей, Василь Корчинський, Олексій Потапенко та Констянтин Косаревський презентують виставку живопису «Я пам’ятаю».
Акцію у партнерстві з Фондом «Світлий» Світлани Легкої підтримують ГО «Ми тут» Олександра Мельника, Леся Кочергіна з проекту «Українська містерія», Фонд відродження культурного середовища Києва та Центр фольклору та етнографії Інституту філології КНУ ім. Тараса Шевченка.
Запрошуємо бажаючих вшанувати пам’ять жертв Голодомору 26 листопада (субота), початок о 13 годинів в Хлібній «Софія Київська».
Опубліковано Культура.