Завтра в Берліні хода протесту проти ненависті до українців

Жорстокі вбивства шести українців і українок у Німеччині цього року, в тому числі двох солдатів, які проходили реабілітацію, та двох молодих баскетболістів, викликали обурення та заклик до дій.

Ми, організація Віче, організуємо ходу протесту, щоб вшанувати пам’ять загиблих та вимагати активних дій від влади у боротьбі з антиукраїнською ненавистю.

Хода за справедливість

Проти ненависті до українців!

03/05/2024

18:00

Місце старту: Федеральне міністерство закордонних справ. Маршрут: Хода проходить від Федерального міністерства закордонних справ до посольства росії, потім до Бундестагу і завершується біля посольства України.

Перед ходою протесту в понеділок, 29 квітня, біля посольства України в Берліні було відкрито меморіал. Меморіал буде відкритий до суботи 4 травня і пропонує громадськості можливість вшанувати пам’ять загиблих.

Вимоги ходи до змін

Марш протесту має на меті привернути увагу до цих жахливих злочинів і вимагати негайних дій, зокрема, від німецького уряду:

  • Ретельне розслідування та послідовне покарання винних у цих злочинах.
  • Вжити суворих заходів безпеки, включаючи припинення поширення російської пропаганди та мови ворожнечі, що розпалює ненависть до українців.
  • Закрити російські установи, такі як “російський дім”, які використовуються для поширення дезінформації та пропаганди.
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа