Завтра українська громада в Нью Йорку зустрінеться з генералом Беном Годжесом, колишнім командувачем в Європі

Український інститут Америки радий представити

Вечір з генералом Беном Ходжесом

Основна доповідь:

Уявлення про шлях України вперед у 2024 році

Генерал-лейтенант (у відставці) Бен Ходжес

Панельна дискусія:

Віщуючи майбутнє Чорноморського регіону

До обговорення генерала Ходжеса приєднаються Герман Пірхнер, президент Американської зовнішньополітичної ради, та Олександр Мотиль, професор політології Рутґерського університету.

Після програми відбудеться легкий прийом.

Цей захід є безкоштовним і відкритим для громадськості.

Потрібна попередня реєстрація.

Генерал-лейтенант (у відставці) Бен Годжес, колишній генерал-командувач армії США в Європі (2014-2017), зараз працює старшим наставником НАТО з логістики. Він консультує кілька компаній з питань Європи, НАТО та Європейського Союзу, а також є співавтором книги Future War and the Defense of Europe, опублікованої Oxford University Press.

Годжес регулярно присутній на CNN, MSNBC, Fox, BBC, Times Radio, ZDF, Frankfurter Allgemeine Zeitung, Deutsche Welle, Bloomberg, The Daily Telegraph, Philadelphia Inquirer та інших ЗМІ. Він пропонує розуміння та аналіз безпеки НАТО, США та Європи, війни Росії проти України, регіонів Чорного та Балтійського морів, війни Ізраїлю та ХАМАСу, майбутніх виборів у США та їх наслідків для трансатлантичної безпеки, прав людини та іншого. відповідні геостратегічні теми.

Останнім часом він був старшим радником Human Rights First, некомерційної, позапартійної міжнародної правозахисної організації, що базується в Сполучених Штатах. До того, як приєднатися до Human Rights First, він очолював кафедру стратегічних досліджень Pershing у Центрі аналізу європейської політики (CEPA).

Уродженець Квінсі, штат Флорида, генерал Годжес закінчив Військову академію Сполучених Штатів у травні 1980 року та отримав звання офіцера піхоти в армії США.

Після свого першого призначення в якості лейтенанта в Ґарлштедті, Німеччина, він командував піхотними підрозділами на рівні роти, батальйону та бригади в 101-й повітряно-десантній дивізії, включаючи першу бригадну бойову групу «Бастонь» в операції «СВОБОДА ІРАКУ» (2003-2004). Його інші оперативні призначення включають начальника операцій багатонаціонального корпусу в Іраку в операції «СВОБОДА ІРАКУ» (2005-2006) та директора операцій регіонального командування «Південь» у Кандаґарі, Афганістан (2009-2010).

Генерал Годжес також обіймав різні посади в Об’єднаному та Армійському штабах, включаючи начальника планування 2-ї піхотної дивізії в Республіці Корея, директора пакистансько-афганського координаційного осередку Об’єднаного штабу та начальника армійського зв’язку з Конґресом. У 2012-2014 роках він служив командувачем сухопутного командування об’єднаних збройних сил НАТО в Ізмірі, Туреччина. Його останнім військовим призначенням була посада генерала, командуючого армією США в Європі у Вісбадені, Німеччина з 2014 по 2017 рік.

Він звільнився з армії США в січні 2018 року і сьогодні живе зі своєю дружиною у Франкфурті, Німеччина.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа