З Арґентини до України йде чергова партія допомоги

soroka-3-4

Українці Аргентини надіслали нову партію допомоги – продукти харчування, велосипеди для людей з обмеженими можливостями, ліки й таблетки для очищення води – до України, повідомив Юрій Данилишин, Віцепрезидент СКУ в Південній Америці, голова Управи Українського культурного товариства “Просвіта”.

“Українські та не українські організації доклали багато зусиль для придбання або пожертвування. Нині Аргентина на першому місці в Латинській Америці за обсягом транспортованого до України продовольства”, – повідомили українці в Аргентині.

Це вже 14 партія допомоги, до складу якої входить 7000 кілограмів продовольства. Загалом з початку повномасштабного вторгнення Росії, Аргентина надіслала до України понад 122 тонни гуманітарного вантажу й стала першою в Латинській Америці за цим показником.

“Українське культурне товариство “Просвіта” приєдналося до ініціативи #UniteWithUkraine, у відповідь на заклики Світового Конґресу Українців”, – додали організатори збору.

Допомогу вдалося зібрати, серед іншого, завдяки зусиллям посольства України та Міністерства закордонних справ Аргентини, а також громадської організації “Солідаіре”.

“На жаль, війна триває, агресор не думає зупинятись, обстріли мирного населення продовжуються, Україна виборює власну свободу, захищає незалежність. Дуже важливою є допомога, яка надходить з різних куточків світу, зокрема Аргентини. Тому розраховуємо, що Аргентина, українська діаспора, надалі залишатимуться активними учасниками процесу надання допомоги постраждалому українському населенню”, – заявив Юрій Клименко, посол України в Аргентині.

Джерело: СКУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа