XXIII З’їзд Українців Америки відбудеться під знаком виборів у США

ucca2024

23 січня 2024 року Український Конґресовий Комітет Америки організував віртуальне засідання Крайової Ради УККА, найвищого керівного органу УККА.

Відповідно до Статуту УККА Крайова Рада ратифікувала пропозицію Президії Виконавчого Комітету УККА про призначення XXIII З’їзду Українців Америки на 11-13 жовтня 2024 р. На цьому з’їзді делегати зі всіх Сполучених Штатів зберуться на окраїні Філадельфії, штат Пенсільванія, щоб обрати нову Національну виконавчу владу УККА та спланувати курс дій на наступні чотири роки.

UCCA To Convene

Делегати також заслухають звіти колишніх голів національної виконавчої влади та комітетів і обговорять роботу, яку було виконано з часу останнього з’їзду.

Особливе значення матимуть заплановані семінари та круглі столи як для делегатів, так і для гостей, які дозволять відкрито обговорювати ключові політичні, стратегічні та соціальні проблеми, важливі для українсько-американської громади, а також для її відносин з Україною.

З моменту установчого з’їзду УККА в 1940 році Конґрес Українців Америки служив місцем проведення президентських кампаній у США та лідерів політичних партій, щоб поділитися своїм баченням американсько-українських відносин.

На додаток до 538 членів колегії вибірників, які вирішують президентські вибори, у вівторок, 5 листопада 2024 року, будуть поставлені на вибори всі 435 місць у Палаті представників Сполучених Штатів і 33 зі 100 місць у Сенаті Сполучених Штатів, що потенційно вплине на склад Української групи в Конґресі та Української групи в Сенаті. Після історичних виборів у 2020 році, коли вперше в історії США було віддано понад 150 мільйонів разом голосів, УККА знову намагатиметься залучити громадянську активність через свій з’їзд, щоб максимізувати українсько-американську присутність на виборчих дільницях, з метою переконати нових Представників та Сенаторів, що вони мають продовжувати забезпечувати життєво важливу підтримку України з боку Конґресу.

Крайова Рада УККА знову збереться цієї весни, щоб призначити Номінаційний Комітет для XXIII Конґресу, а також Комітет Шевченківської Премії Свободи, і вимагати запропонованих змін до статуту УККА.

Напередодні зустрічі 23 січня Крайова канцелярія УККА працювала з керівництвом місцевого відділу УККА у Філадельфії в підготовці до виборчого голосування.

Євген Луців, президент відділу Українського Конґресового Комітету Америки у Філадельфії, та Наталія Луців відповідали за більшість ознайомчих та особистих зустрічей у регіоні.

На відзначення XXIII Конґресу Українців в Америці УККА буде видано Конвенційну книгу, частина якої буде присвячена привітанням і рекламам від членів та організацій української громади.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа