У центрі Великої Британії, в СУМівській оселі “Тарасівка” відбулося відзначення Дня Героїв. На святі були присутні не лише українці, але і представники британської влади: мер міста Дербі, 2 місцевих депутата парламенту і навіть представник короля Чарльза у цій окрузі.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/441511863_7717314145018963_8998350761778541424_n.jpg)
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/444920353_7717320278351683_6811406255905691933_n.jpg)
На мою пропозицію учасники зборів підтримали пропозицію звернутися до української влади та встановити День Героїв державним святом в Україні.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/445581600_7717323208351390_953057063044928839_n.jpg)
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/444928991_7717325888351122_6994107040822388106_n.jpg)
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/444904436_7717336088350102_419111507172627791_n.jpg)
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/05/444764941_7717337081683336_6353200523006606384_n.jpg)