В Естонії Патріярх Варфоломій говорив про Україну

bartholomeus
Представники Конґресу українців Естонії – Congress of Ukrainians of Estonia були присутні на Літургії за участю Його Святості Патріарха Варфоломія, яка відбулася в Таллінні у Преображенському соборі (Естонська Апостольська Православна Церква). У літургії взяв участь і Надзвичайний і Повноважний посол України в Естонії Maksym Kononenko
Варфоломій&ВіраКоник
Богослужіння велося грецькою, естонською та англійською мовами. Час від часу було чутно і деякі фрази українською мовою, адже при цьому Соборі діє також Українська православна громада на чолі зі священиком Іваном Христенком.
bartholomeus2
Богослужіння разом з естонським священиком проводив отець Яків з Патріаршого почту. Приємно було дізнатися, що отець Яків – українець за походженням, народжений в Канаді.
bartholomeus3
У своїй промові до вірних Патріарх Варфоломій багато добрих слів сказав про Україну, побажав українському народу якнайшвидшої Перемоги у його праведній боротьбі за свою свободу.
Варфоломій&ВіраКоник2
У словах Його Святості відчувалася щира турбота за долю України. Присутні на Літургії українці подякували Патріарху за надання Україні Томосу, за його підтримку України. На слова подяки він відповів «Слава Україні!»
2ВіраКоник
Патріарх Варфоломій перебуває в Естонії з 8-денним візитом з нагоди 100-річчя Естонської Апостольської Православної Церкви. Під час візиту він мав зустрічі з багатьма естонськими високопосадовцями, відвідав православні парафії по всій Естонії
ВіраКоник
Світлини взяті зі сторінки Української православної церкви та з особистого архіву Мирослава Писаревського
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа