В Чикаґо пройшла акція «Мовчання Вбиває Український Народ»

FA9A4550

Український Конгресовий Комітет Америки відділ Іллінойс та активісти Чикаґо за ініціативи Тоні Дмитрів, провели масштабну акцію протесту під назвою «Мовчання Вбиває Український Народ» . Акція відбулася в Чикаго біля історичної будівлі Wrigley Building, найвиднішому місці центру.

FA9A4603

Головною метою акції було привернути увагу засобів масової інформації до недавніх масових рашистських атак по всій Україні, адже незважаючи на масштаби ракетних обстрілів західна преса ці події майже не згадала. Учасники акції прирівняли відсутність інформації про злочини російської війни в Україні до дезінформації і закликали пресу до обʼєктивного висвітлення подій в Україні і боротьби українського народу за самовизначення.

FA9A4568

Теж не менш важливим був заклик до Американського Конгресу прийняти закон про включення допомоги Україні в бюджет 2024 го року. Промовці нагадали політикам що Україна не просить подачок і що інвестиція в перемогу України це інвестиція в їхню ж безпеку та економіку.

FA9A4582

На останок, з закликами пріоритизувати військовополонених, котрі знаходяться в полоні росії вже понад 20 місяців, учасники акції звернулися до Організації Обʼєднанних Націй та Червоного Хреста не марнувати часу, а діяти заради збереження їх життя та здоровʼя.

FA9A4605

Акція привернула увагу журналістів з каналів ABC7 та WGN 9 і кількох радіостанцій які транслювали ці події на їхніх новинах.

FA9A4618

Промовцями на заході були генеральний консул України в Чикаго Сергій Коледов, президент УККА,ІЛ др.Марія Дмитрів-Капеняк, 22 річний ветеран що перебуває на реабілітації – Стас Зорій, активісти Ліля Попович та Роман Глива. Провадила акцією Тоня Дмитрів.

FA9A4632

Фото: Василь Гудима

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа