Українці Берліна пояснять німцям, навіщо росія знищила греблю

Мій будинок затопила росія

6 червня росія здійснила військовий злочин – підірвала дамбу Каховської ГЕС. Наслідки вибуху вже відчутні, у зоні ймовірного затоплення опинилися міста і селища нижче по Дніпру, включно з частиною Херсона — загалом 80 населених пунктів. Цей вибух несе за собою цілу низку катастрофічних наслідків не лише для України, а й усього світу.

Серед них: забруднення річок, загибель рідкісних видів тварин, руйнація зрошувальної системи у трьох областях України, а отже втрата експортного потенціалу зерна на близько 14%, відсутність водопостачання до Криму та деяких міст на півдні та у центрі України. Цей вибух також створив нову загрозу ядерної катастрофи в Європі – ризик спустошення водяних резервуарів Запорізької АЕС – найбільшої атомної електростанції в Європі.

Незважаючи на масштабність катастрофи і її безпосередній вплив на світову екологію, більшість екологічних організацій залишилися осторонь цієї проблеми, не висловивши навіть слова підтримки українському суспільству, які від першого дня вибуху організувалися для допомоги потерпілим людям та тваринам. Західні медіа ж сконцентрувалися на ангажованому російською пропагандою висвітленню подій, не бажаючи займати чітку позицію з засудження держави-терориста, а вважаючи, що Україна могла власноруч загубити життя та майбутнє своїх людей та земель. Деякі взагалі вирішили, що ця тема не заслуговує прайм-тайму та будь-якого висвітлення.

Schlachtensee

Ми виходимо на перформативний протест, аби привернути увагу до цієї катастрофи, розповісти світові, що відбувається в Україні та які наслідки нас очікують. Приєднуйтеся до нас, час повідомити світові, хто винний, що трапилося, і що треба зробити, аби зупинити ці терористичні акти росії.

Місце зустрічі – озеро Шляхтензее (Schlachtensee), де ми у перформативний спосіб продемонструємо, що означає, коли твою домівку затоплює держава-терорист. Беріть з собою плакати та приходьте в одязі, в якому ви були би готові зайти у воду по пояс.

Screenshot at 2023-06-08 14-42-39

Субота, 10 червня 2023, 12:00 Uhr

Шляхтензее, (Schlachtensee): 52.4408294, 13.2137848

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа