Українська громада згуртувaлcя та встановилa акваріум на сходах будівлі австралійського парламенту, щоб продемонструвати руйнування каховської дамби

ХЕРCОН AКЦІЯ

Українська громада Вікторії провела флешмоб на сходах будівлі парламенту Spring St Melbourne сьогодні, у п’ятницю, 9 червня 2023 року, о 16.30 місцевого часу.

ХЕРCОН AКЦІЯ 2

Акваріуми були встановлені, щоб показати екологічну шкоду, завдану актом російського терориста з підриву Каховської дамби в Україні.

ХЕРCОН AКЦІЯ 3

Акція «Зупинимо екоцид Росії», організована Українською Громадою Вікторії та Cоюзу Українських Організацій Aвстралії (CУОA), привернула увагу до руйнувань, які вразили понад 16 000 людей у 80 селах.

“Страждання і стурбованість з приводу гуманітарної та екологічної кризи, що насувається, створеної Росією, є гострими. Члени нашої громади мають сім’ї, чиї будинки та квартири затоплені або потоплені. Їм розповідали про людей, які стоять на дахах, відчайдушно прагнучи врятуватися.

ХЕРCОН AКЦІЯ 7

«Уявіть, якби це сталося з греблею Варраґамба в Сіднеї або греблею річки Ґордон в Тасманії». Стефан Романів, співголова CУОA та Віце Президент CКУ зазначив:

ХЕРCОН AКЦІЯ 8

«За оцінками, 16 000 людей, які проживають у зонах ризику, потребуватимуть підтримки шляхом евакуації.

ХЕРCОН AЦІЯ 90

«Понад 40 000 людей покинули регіон, і обидві групи потребують першої підтримки реагування: гігієни та води, притулку та психосоціальної підтримки». Пан Романів сказав:

«Росія знову продемонструвала повну зневагу до людського життя, навколишнього середовища та нашого світу. Не може бути жодних сумнівів у тому, що Росія є терористичною державою.

Її жорстока і незаконна війна проти України завдає незліченної шкоди, страждань і руйнувань.

Заради миру і глобальної безпеки Україна повинна перемогти. Пан Романів сказав:

Австралійсько-українська громада душевно спустошена руйнуванням Каховської дамби російськими військами, а багато українських сімей, що базуються на місцевому рівні, відчайдушно стурбовані долею батьків, родичів та друзів, які опинилися в скрутному становищі через зростання паводкових вод і які розповіли їм про те, як російські солдати пиячать і стріляють в українців, коли вони намагаються втекти”.

Благодійна організація Союзу Українських Організацій Австралії (СУОА), «Український кризовий заклик», звільнена від оподаткування і взялася за справу та розпочала спеціальне звернення щодо надання життєво важливої екстреної підтримки для Херсона та його мешканців. Австралійці можуть допомогти, пожертвувавши нашій благодійній організації з гуманітарної допомоги Ukraine Crisis Appeal. Ми будемо направляти кошти безпосередньо в Україну, щоб допомогти жертвам останнього варварського акту Росії, яку багато хто вже звинувачує у воєнному злочині.

ХЕРCОН AКЦІЯ 6

Додаткова інформація Стефан Романів 0419 531 255

Щоб зробити пожертву на Ukraine Crisis Appeal (UCA), перейдіть за посиланням: https://www.ukrainecrisisappeal.org/

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа