Українська громада заохочує австралійське представництво на Глобальному саміті миру

Союз Українських Організацій Австралії (AFUO) повністю підтримує заклики Австралії бути добре представленою на Глобальному Саміті Миру, який відбудеться у Швейцарії 15-16 червня 2024 року.

«Глобальний саміт миру відбувається у вирішальний час для України в нашій екзистенційній боротьбі з Росією, тому дуже важливо, щоб Австралія взяла участь і була представлена на належному рівні», — сказав Стефан Романів OAM, співголова AFUO.

«Ми розуміємо, що прем’єр-міністр може мати попередні зобов’язання, але ми сподіваємося, що Австралія зможе надіслати відповідного високопоставленого представника уряду, такого як віце-прем’єр-міністр Річард Марлз або міністр закордонних справ Пенні Вонг. На відміну від інших ітерацій ініціативи Глобального саміту миру, це перший, який проводиться за участю національних лідерів, тому важливо, щоб Австралія також направила старшу делегацію, якщо прем’єр-міністр буде недоступний.

«Австралія щедро підтримувала Україну від початку повномасштабного вторгнення Росії. Наша громада була неймовірно вдячна за цю підтримку та була в захваті від візиту віце-прем’єр-міністра Річарда Марлза в Україну минулого місяця. Тому дуже важливо, щоб Австралія була там, щоб продовжити розмову про те, як ця жахлива війна може закінчитися і як можна забезпечити всеосяжний, справедливий і міцний мир для України», – сказав пан Романів.

«Глобальний саміт миру дозволить Австралії зустрітися з іншими партнерами, узгодити стратегічні оцінки та краще відкалібрувати наш внесок у картину глобальної підтримки. Зустріч у Швейцарії має важливе символічне значення, яке, як ми сподіваємося, перетвориться на більшу суттєву підтримку в короткостроковій перспективі. Зараз настав час бути сміливими, подвоїти зусилля та діяти швидко. Допоможіть українцям втримати лінію. Захищати демократію непросто, швидко чи дешево, але це правильно», – підсумував пан Романів.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа