Українці США звернулися до спікера Палати представників Джонсона

Український Конґресовий Комітет Америки (УККА) звернувся до спікера Палати представників США Майка Джонсона з закликом погодити безпекову допомогу Україні. Лист також підписали шість колишніх сенаторів США із низки штатів. 

“УККА надіслала лист до Почесного Майка Джонсона, спікера Палати представників США, із закликом забезпечити невідворотну безпекову допомогу з метою підтримки територіальної оборони України проти російського агресора. Лист підписали колишні сенатори Портман зі штату Огайо, Гарднер із Колорадо, а також Шімкус з Іллінойсу, Блант із Міссурі, Ґерлах та Доерті з Пенсильванії”, – написали в УККА.

У листі йдеться про ключові факти щодо підтримки України зі сторони США. Допомога Києву відповідає національним інтересам Вашингтону, а також геополітичній позиції США, каже українська громада. Це рішення є незначною інвестицією, яка принесе значний вплив. 

“Крім того, з наданої Україні допомоги 60% залишається в США. Марк Тіссен з Американського інституту підприємництва вважає, що підтримка України на цьому етапі “ставить Америку на перше місце”. Це не лише допоможе оживити промислову базу США краще готуватися військово на внутрішньому рівні, але й ослабить антагоністичний союз Китаю та Росії”, – йдеться у зверненні. 

УККА наголошує, що за наданою Україні підтримкою від США здійснюються суворі перевірки та нагляд, тому “гроші платників податків ретельно відстежуються, контролюються та перевіряються”. Україна також продовжує боротьбу з корупцією.

“Українці США усвідомлюють двопартійну підтримку фінансування України та колективно закликають Сенат і Палату представників погодити додаткове фінансування якнайскоріше”.

4 лютого сенатори США оприлюднили довгоочікуваний пакет законів на суму 118 мільярдів доларів. Документ поєднує політику охорони кордонів з допомогою Україні, Ізраїлю та іншим союзникам США. Втім, республіканці в Палаті представників різко розкритикували ініціативу. 

Зокрема, Майк Джонсон заявив, що законопроєкт не схвалять в Палаті представників, якщо інформація про його умови відповідає дійсності. “Я хотів би надати коротку інформацію щодо додаткового пакета та кордону, оскільки Сенат, схоже, не може досягти жодної згоди. Якщо чутки про зміст законопроєкту правдиві, то він все одно буде мертвим після надходження до Палати представників”, – сказав Джонсон.

Раніше УККА звернувся до американських виборців із проханням закликати Конгрес США виділити необхідну Україні, зокрема фінансову, допомогу. Андрій Футей, Віцепрезидент СКУ та Президент УККА, оприлюднив шаблони листів, якими можуть користуватися учасники адвокаційної кампанії.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа