Українці Америки починають кампанію в Конґресі про підтримку допомоги Україні (інструкції)

УККА: Зараз настав час звертатись до Конґресу

Український Конґресовий Комітет Америки (УККА) та його бюро зі зв’язків з громадськістю у Вашинґтоні, округ Колумбія – Українська Національна Інформаційна Служба (УНІС) – закликають вас зв’язатися зі своїм членом Конґресу СЬОГОДНІ та ЩОДНЯ після цього, доки Конґрес не прийме Закон про національну безпеку на 2024 рік

Закон про додаткові асигнування на голосуванні. Оскільки обговорення почалися в серпні 2023 року, ми найближче до того, щоб схвалити постачання військової допомоги США Україні вперше у 2024 році.

Зараз час діяти і #ArmUkraine. Вранці 13 лютого Сенат США проголосував 70 проти 29 за схвалення Закону про додаткові асигнування на національну безпеку 2024 року. Додатковий пакет національної безпеки на суму 95,34 мільярда доларів включає: 60,06 мільярдів доларів на підтримку України, яка дає відсіч кривавому вторгненню Путіна та захищає свій народ і суверенітет.

Допомога Ізраїлю в галузі безпеки становить 14,1 мільярда доларів.

2,44 мільярда доларів США на підтримку операцій Центрального командування США та покриття бойових витрат, пов’язаних із конфліктом у Червоному морі.

9,15 мільярдів доларів США на гуманітарну допомогу для забезпечення продовольством, водою, притулком, медичною допомогою та іншими необхідними послугами для цивільного населення в Ґазі та на Західному березі, в Україні, а також для інших груп населення, які опинились у зонах конфлікту по всьому світу.

4,83 мільярда доларів на підтримку ключових регіональних партнерів в Індо-Тихоокеанському регіоні та стримування агресії з боку китайського уряду.

481 мільйон доларів на продовження підтримки українців, переміщених через загарбницьку війну Путіна.

400 мільйонів доларів на Програму ґрантів на безпеку для некомерційних організацій, щоб допомогти некомерційним організаціям і культовим спорудам покращити безпеку.

Закон про ліквідацію фентанілу та припинення вживання наркотиків (FEND).

З зали Сенату США лідер республіканської меншості Мітч Макконнелл (R-KY) описав важливість ухвалення цього закону: «Наші союзники та партнери в Україні та Ізраїлі воюють з нашими спільними супротивниками, знижуючи їхній військовий потенціал і працюють над відновленням стримування. Наші друзі в Тихоокеанському регіоні працюють над тим, щоб стримати ще одного… Разом вони стикаються з брутальною стороною авторитарної агресії та терористичної дикості. І наші колеги чули, як я це казав раніше – американська допомога їхнім зусиллям – це не благодійність. Це інвестиція в холодні, жорсткі інтереси США».

Лідер більшості в Сенаті США Чак Шумер похвалив верхню палату Конґресу за схвалення «одного з найбільш історичних і важливих законопроектів, які коли-небудь ухвалювали Сенат, і звернувся до своїх колег у Палаті представників: «Відповідальність зараз лягає на спікера Джонсона та республіканців Палати представників, щоб швидко схвалити цей законопроект. І я закликаю спікера Джонсона бути на висоті. Щоб зробити правильні речі. Винесіть цей законопроект на розгляд. Як я вже сказав, враховуючи переважну більшість, міцну більшість тут, у Сенаті, зрозуміло, що якщо цей законопроект буде винесено на розгляд, наш законопроект буде винесено на розгляд, він буде прийнятий. Але якщо ультраправі відхилять цей законопроект, це буде величезний подарунок Володимиру Путіну».

Цей закон виправляє десятиліття нехтування, яке призвело до того, що Америка була вкрай погано підготовлена до тривалої війни з великою державою. Оскільки протягом останніх 2 років США вибрали #StandWithUkraine, виробничі підприємства США на Середньому Заході, Півдні та Заході нарешті розширюються, наймаючи більше американців і виробляючи зброю, яку продаватимуть сильним союзникам, готовим розділити тягар стримувати агресію.

У той час як американські військові керівники продовжують попереджати, що війна Путіна проти України створює значний «дестабілізуючий вплив на глобальну безпеку», який простягається «далеко за межі європейських фронтів», українська армія переживає підвищену оперативну напругу. Масштабні наземні міни, розміщені загарбниками на суверенній території України, змусили Україну ще більше покладатися на артилерійське прицілювання на відстані, а боєприпаси швидко виснажуються. Постійна допомога Америки Україні допоможе зміцнити національну безпеку США – і, як наслідок, глобальну стабільність – і все це без загрози американським військам.

ЯК ЗВ’ЯЗАТИСЯ З Конґресом:

Натисніть www.house.gov, введіть свій поштовий індекс, щоб знайти свого Представника; і

Зателефонуйте та зачекайте, щоб поговорити з реальною людиною, або

Скопіюйте та вставте зразок листа нижче в контактну форму та натисніть «Надіслати».

Шановний представник! Як виборець в [штат/округ], я закликаю вас підтримати Україну, зокрема запропонований додатковий запит на допомогу територіальній обороні України. Ця надважлива допомога приносить користь Україні, Сполученим Штатам і всьому вільному світу. Україна захищає не тільки власну країну, суверенітет і територіальну цілісність, але й захищає динаміку євроатлантичної безпеки. Ми дуже вдячні за вашу підтримку!

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа